Virtuvė makeover magija – 10 didelių vertės projekto patarimų

parašė , 2013-05-01 21:58

Padėkite pagrindiniai brangų virtuvinį suremontavimą ant užpakalinio degiklio su šitais dešimt draugiškų rankinei projekto patarimų jūsų virtuvei.

#1 – Keičia nuvargusias indaujos duris – Ilgainiui ir su dėvėjimu ir lekia, vyriausybės vadovo neoficialūs patarėjai praranda savo blizgesį. Užuot išplėšęs tobulai gerus vienetus, kuris yra brangus ir daug darbo reikalaujantis, tučtuojau paverčia jūsų virtuvės žvilgsnį, keisdamas jūsų indaujos duris ir stalčiaus priekius.

Profesinė virtuvė refurbishment kompanija turės daug kaip gauti paskola stilių, kad išsirinktų iš; kieta mediena ir dažytos durys virtuviniam šalies žvilgsniui, į aukšto blizgesio akrilinių dažų duris prabangiam šiuolaikiniam makeover.
#2 – Atnaujinimas jūsų durys bling – greitas ir paprastas būdas išjudinti jūsų virtuvės stilių pakeičia duris ir stalčiaus rankenas. Pridėkite pirma paskola nemokamai šiuolaikinį nerūdijantį plieną šiuolaikinėms švarioms linijoms, ar medines durų rutulio formos rankenas kotedžo charakteriui.

#3 – Dažykite ir papuoškite – Tai gali atrodyti akivaizdu, bet perdažantys jūsų sienas, ir lubos dirbs stebuklai, kad padidintų jūsų virtuvę. Ar jūs norite pakeisti spalvų derinį visiškai naujam žvilgsniui ar gaivinti jūsų einamąjį dažytą paviršių, naujas dažų paltas ištrins valgio gaminimo sensacijas, iš naujo sužvalins jūsų kabinetams ir duos jūsų virtuvei naują gyvenimo išperkamąją nuomą.

#4 – Prideda Salą – Jei jūsų virtuvė yra gana erdvi, įdiegdamas virtuvinę salą yra paprastas ir palyginti nebrangus būdas atnaujinti jūsų virtuvinį sustatymą. Taip pat kaip pridedant vertingą laikymo ir ruošimosi erdvę, tai yra ideali vieta šeimai ir draugams, kad užsikartų ir apie valgio laikus.

#5 – Deda neįtikėtiną paklotą – Virtuvės grindys yra linkusios pakelti su daužymu per tuos metus, kreditai internetu ypač jei jūs turite vaikus ir numylėtinius. Jūsų grindų keitimas neturi sulaužyti banko nors. Vinilo paklotas atvyksta į plačią įvairovę stilių ir yra ir įperkamas ir ilgalaikis.

#6 – Drenuokite nuolaužas – Mes esame visi kalti dėl leisti virtuvinę sangrūdą didėti. Krūvos popieriaus ant paviršių, DIY griuvėsių kampuose ir stiklinėje išėjo į kabinetus, prikimštus atidarytais tešlos paketais. Iš naujo atraskite savo virtuvę, drenuodamas šlamštą ir rodykite mėgstamą cookware savo stikliniuose kabinetuose; jūs būsite nustebintas skirtumu.

#7 – Plytelės laiko deformacija – Deja niekas nesako ‘dešimtos dešimties virtuvės’ daugiau, negu vaisiaus plytelių siena. Keitimas plytelių ir sensacijos nugarų yra puikus būdas iš naujo paremti jūsų virtuvei. Aukštos kokybės pabaigai tai verta samdyti profesionalą, kad atliktų darbą.

#8 Darbas jūsų darbo viršūnės – Šlubas laminatas? Nelaimingas Plastikas? Pakeitimas buvo datuojamas, worktops yra greitas ir palyginti įkyrėti laisvam maršrutui, kad atnaujintų jūsų virtuvę.

Laminatai atvyko ilgas kelias nuo savo devintojo dešimtmečio dublikatų. Dabar jūs galite išsirinkti iš aukštos kokybės, aukštų atlikimo pabaigų pasirinkimo, apimdamas granitą, skalūną ir medieną. Ir priklausydamas, kaip toli jūsų makeover biudžetas tęsis, jei tai bus prabanga jūs trokštate, jūs galėtumėte pasirinkti tikrą McCoy.

#9 Šviesėja viršuje – griovio kasimas nuvargusių lengvų pritaikymų ar apšvietimas, kuris yra per tamsus, ar per atšiaurus tučtuojau duos naują matmenį jūsų virtuvei. Jei jūs turėsite kabantį apšvietimą, žemas kabinimo metalo karulys sukurs didelį židinį, ypač per salą ar valgomąjį stalą. Kol žemas energijos antplūdžio pritaikymo lubų žibintas gali kainuoti šiek tiek daugiau, kad įdiegtų, bet iš tikrųjų padidintų žvilgsnį jūsų virtuvės ir duotų jums net šviesos sluoksnis.

#10 Aprūpina reikmenimis – kartais elegantiškų, naujų reikmenų pristatymas yra tik įžūlus jūsų virtuvinis poreikis. Nuo retro į ašmenis, yra platus diapazonas koordinuoti cookware ir prietaisus, kad tiktų kiekvienam biudžetui ir stiliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.