Vadovas, kad padarytų jūsų kabinetus geriau

parašė , 2014-08-21 22:08

Geriausių kabinetų virtuvei gavimas yra visada didžiausias kiekvieno naminio savininko noras. Daugelis mūsų leidžia per daug pinigų ant kabinetų, ir dar mes neatrodome patenkinti. Jei jūs gerai žinosite teisingą būdą nupirkti kabinetus, darydamas nuodugnų tyrinėjimą tada, jūs niekada nedarysite blogos investicijos į jūsų virtuvės pasirodymo keitimą.

Kai kurie iš mūsų nesugebame išleisti pinigus ant kabinetų, bet matymo įbrėžimų ir baisaus kabinetų žvilgsnio, mes visada norime padaryti tam tikrus pakeitimus. Gerai, net jei jūs neturite didžiulio biudžeto šiuo tikslu, jūs galite vis dar sugebėti atgaivinti savo virtuvę ir atnaujinti ją, neleisdamas daug pinigų. Yra 4 patarimai, kurių jūs galite laikytis, kad pakeistumėte virtuvės pasirodymą, neleisdamas daug pinigų:

• mažiausiai brangus kabinetų pagerinimas turi pakeisti rutulio formos rankenas ir rankenas
Jūs galite surasti dideles rutulio formos rankenas ir rankenas nuo vietinio metalo dirbinių parduotuvės žemyn gatvė. Jie yra pasiekiami daug medžiagų, kainų, matmenų ir stiliaus. Pasirinkite tokį pasirinkimą, kuris tiktų gerai ant kiekvieno iš jūsų kabineto. Šis pakeitimas, nors yra smulkus, bet pasirodys, tai turės daug reikšmės. • Organizavimas interjero taip pat kaip eksterjero kabinetų prie aprūpinimo reikmenimis būtų didelė mintis. Pridėjimai kuriuos jūs galite padaryti apima stalčiaus intarpus, žingsnio lentynas, dalytojo specialistų grupes ir daug tokio pasirinkimo. Šitos reikmenys gali būti surastos daug dydžių ir konfigūracijų. Kai kurie iš jų galėtų būti brangūs negu lauktas, bet geras daiktas yra, kad jie yra pasiekiami plačiai, ir jie apsimokės gerai todėl, kad jie įeis į daug naudojimo. • Jei jūsų senų kabinetų paviršius nėra, kurie lygina tada, jūs galite nuspręsti iš naujo baigti tai. Jūs turėsite ištuštinti kabinetus šiuo tikslu. Jūs turėsite valyti paviršius, ruožą nuo senos pabaigos, smėlis tai ir paskui pradėti nuo užbaigimo iš naujo. Tai būtų sunkus darbas, tokiu būdu jūs galėtumėte ištyrinėti profesionalo šiam darbui paklausimą. • yra kai kurie vyriausybės vadovo neoficialūs patarėjai, kurie yra gera išmintinga struktūra, bet jų priekiai nėra patrauklūs apskritai. Jie yra tie kabinetai, ties kuriuo užbaigimu iš naujo taip pat nedirba. Tai nėra kieta ir greita taisyklė pakeisti visą cabinetry. Jūs galite taupyti pinigus ir pakeisti priekius tiktai. Gaukite naujus rėmus kabinetams ir įsitikinkite pasirinkimas, kurį jūs pasirenkate, atvyksta į jūsų biudžetą. Jūs turėsite padaryti tyrinėjimą tam ir įsitikinti pasirinkimas, kurį jūs pasirenkate, yra lengvi palaikyti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naminis pagerinimas nėra lengvas daiktas. Jūs turite pradėti tai nuo deramo planavimo. Tiktai planavimas gali įgalinti jus pasilikti jūsų biudžeto viduje. Pasirinkimai yra daug; jūs turite nuspręsti, kaip padaryti jūsų naminį žvilgsnį nuostabų. Vyriausybės vadovo neoficialūs patarėjai gali dabar būti nupirkti iš interneto taip pat. Vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų reikmenys gali taip pat būti nupirktos lengvai.

Neužmirškite duoti svarbumą spalvoms vyriausybės vadovo neoficialiuose patarėjuose. Jie yra taip pat opcija taupyti pinigus. Jūs manysite, kad daug išteklių daro jūsų virtuvę naują vėl. Jūs galite taip pat ištyrinėti naminius pagerinimo žurnalus ir žiniatinklio svetaines, kad surastumėte pasirinkimą tam, kad padarytumėte jūsų vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų pakeitimus. Naujų vieno dolerio banknotų pirkimas yra ne visada teisingas pasirinkimas. Daugelis būsto savininkų ieško alternatyvų ir kad alternatyva gali būti, kad padarytų žinomus pasirodymo pakeitimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.