Virtuvė refurbishment – receptas projektui

parašė , 2014-09-06 07:48

Virtuvė refurbishment neturi būti sudėtinga, ir ji apima daug mažiau neramumų ir kankynės negu visiškai naujos virtuvės pritaikymas. Bet rezultatai gali būti stulbinantys, ir už visiškai protingą kainą. Taip, kas yra receptas ‘kaip naujas’ virtuvinis projektas?

Paimkite vieną seną virtuvę…

Jūsų sena virtuvė negali būti tiksliai sudėvėta, bet jei jūs turėjote ją valandėlę tada, ji gali praeiti savo sužydėjimą. Tai ne būtinai reiškia, kad atėjo laikas mainytis tuo naujam modeliui nors; paprasčiausiai, kad tai yra nedaug dėmesio reikalingume.

Pridėkite naujas virtuvines indaujos duris
Indaujos yra branduolyje bet kokios virtuvės, ir išreiškiant estetika ir išreiškiant funkcionalumu, tokiu būdu valstybė ir jų žvilgsnis yra svarbūs.

Jei jūs netikėtai nenusprendėte, kad jums reikia daugiau erdvės, yra geros galimybės, kad nėra visiškai nieko neteisingai su jūsų virtuvinėmis indaujomis, ir jie turbūt įvykdo savo tikslą, lygiai taip pat, kaip jie padarė, kai jūs iš pradžių nupirkote juos. Jūsų indaujos durys, antra, gali rodyti dėvėjimo ženklus. Taip greičiau, negu išplėšti tobulai gerą virtuvę, tai turi daugiau prasmės tiesiog pakeisti duris. Šis metodas yra taip pat naudingas radikaliam jūsų virtuvinio projekto su pastangų ir kainos minimumu, kad keitimui.

Mišinys su atnaujintais stalčiaus priekiais

Nuostabu, kiek iš skirtumo, tiesiog keičiančio stalčiaus priekius greta indaujos durų, gali padaryti. Jūs galėtumėte gauti atitikimą durų ir stalčių, ar galbūt nueiti drąsiam projektui su priešpriešinimu spalvų ir padarinių. Federacija viršuje su jūsų pasenusiu 1990-ųjų žvilgsniu? Kodėl neiti visiškai retro su virtuve, kuri grįžta į 1960-uosius ar net toliau, su ūkininko gyvenamojo namo Kokteilinės stiliaus žvilgsniu?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įdėkite naują worktop

Nuo medienos laminatų į marmurą ir kitas aukšto galo medžiagas, leisdamas nedaug kokybei worktop gali turėti radikalų visaapimančio jūsų virtuvės žvilgsnio padarinį. Ir kadangi tai yra, kur jūs leisite didžiąją dalį savo valgio parengimo laiko, tai gerai ta išlaidų verta.

Pritaikykite naują kriauklę ir čiaupus

Kriauklės taip pat mato daug naudojimo ir taip labiau tikėtina reikės pakeitimo prieš kitus jūsų virtuvės elementus. Nauja kriauklė ir spindintys nauji čiaupai gali įkvėpti daug gyvenimo į bet kokią nuvargusią seną virtuvę.

Žiupsnelis su kai kuriomis reikmenimis

Yra, kur jūs galite iš tikrųjų pridėti tam tikrą papildomą asmenybę prie savo virtuvės, panašios į prisidedantį užkulą į valgį, kad duotumėte tam pridėtą zvimbimą. Kelios gerai parengtos medinės lentynos gali atrodyti fantastiškos ir duoti jums daugiau erdvės. Naujos lengvos įrangos gali būti panaudotos, kad pridėtų mažą klasę ir charakterį į jūsų virtuvines lubas, be užbaigto perprojektavimo kainos.

Išreiškiant prietaisais, jei jūs negalite leisti sau pakeisti viryklės, šaldytuvas ar kiti brangesni vienetai, tada tiesiog keisdamas įperkamus dalykus tokius kaip mikrobangų krosnelė, skrudintuvai ir virduliai gali turėti daug reikšmės. Rūpinkitės, kad atitiktumėte naujus prietaisus į jūsų atnaujintą projektą, ir jungtinis padarinys gali būti užimantis kvapą. Jei jūs jaučiate mažą antplūdį, jūs galėtumėte net elgtis su savimi į kažką naujo, kaip kavavirė ar sumuštinio skrudintuvas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.