Sukūrimas jūsų virtuvės, patrauklios su backsplash paveikslais

parašė , 2013-05-15 17:29

Šiandienės virtuvės yra elegantiškesnės ir novatoriškos negu anksčiau. Graži struktūra plytelės backsplash yra tarp kelių, kurie daro virtuves patrauklesnes. Ne tiktai yra gausi plytelė backsplash paveikslai, bet ten taip pat egzistuoja įvairios medžiagos, formos, struktūra ir plytelių dydžiai, kad išrinktų serveriai.lt nuolaida iš. Struktūra ir spalva plytelių, kurias jūs renkate turi atitikti vidaus virtuvės dekoravimą, ar jie yra stiklinės plytelės, keraminės, metalinės ar akmeninės plytelės. Svarbu žinoti lygmenį apie palaikymą, reikalingą kiekvieno plytelės tipo. Kombinuodamas du plytelės tipus, kurie yra skirtingi kaip stiklinės ir keraminės plytelės, jūs galite sukurti ypatingą virtuvę backsplash struktūra. Kad pridėtumėte eleganciją ir gabumus į jūsų virtuvę, jūs galite išbandyti ypatingą plytelę backsplash patarimai, kuriuos mes nubrėžėme bendrais bruožais apačioje

Patarimai ant Tile Backsplash Pictures

Apačioje yra keli būdai padaryti jūsų virtuvinę plytelę backsplash elegantišką, unikalią ir jūsų kaimynų pavydas.

Ryškiai dažytos keraminės plytelės yra puikiausias pasirinkimas plytelės backsplash, greitasis kreditas jei jūsų virtuvė yra šiuolaikinė, turi monospalvotą spalvų kombinaciją, minimalistic, su daug chrominių ir plieninių pritaikymų. Jie yra geri kontrviršūnei ir už viryklės viršaus sienos. Stiklinė, nudažyta ryškiuose citrusuose, duoda jūsų virtuvei madingą ir naują žvilgsnį.

Nutrauktų plytelių mozaikinėje struktūroje montavimas yra vienas iš geriausių, draminė ir skirtinga plytelė backsplash mintys. Šiuo atveju nutrauktos skirtingos struktūros ir ryškių spalvų plytelės gali būti panaudotos.

Ten egzistuokite daug mini kreditai nedirbantiems stiklinių skirtingų spalvų plytelių. Jūs galite sukurti mozaiką backsplash paveikslų struktūra virtuvėje, rinkdamas papildančias spalvas kaip šalin baltas ir mėlyna jūra. Tai duos kambariui elegantišką žvilgsnį, kad ir kada žibintas yra įjungtas vakare. Jūs galite pridėti artistišką jausmą prie virtuvės, dėdamas plytelę backsplash freskos formoje. Jungimas plytelių tamsios spalvos pusiau blizgioje ar blizgioje pabaigoje su ne taip ryškiai nudažyti kabinetai duoda virtuvei pažengusį blaivų žvilgsnį. Giliai rūdys ar šokolado spalvos rudos spalvos nudažytos plytelės yra pavyzdžiai plytelių, kurias jūs galite panaudoti, kad padarytumėte šią plytelę backsplash struktūra.

Yra gausių spalvų ir struktūros keraminės plytelės backsplash. Jei jums reikia funkcinės virtuvės, bet jūs neturėsite laiko palaikyti tai, tai jie yra geriausios plytelės jums todėl, kad jie yra lengvi tvarkytis. Jungimas penkių ar keturių skirtingų plytelių, tos pačios spalvotos šeimos, su dekoratyvine plytele prie sienos aprūpina vieną iš didžiausios plytelės backsplash struktūra.

Jei jūs pasirodote sugadintas pasirinkimui tada, jūs galite sužinoti žaviausius projektus jums nuo vidaus dekoravimo žurnalų. Jūs galite sulaikyti išpjovimą nuo žurnalų, kad padėtumėte jums suprasti jūsų privilegijuotą struktūrą ir tikrinimą, jei jūs galite turėti jį savo virtuvėje.

Backsplash paveikslai gali taip pat būti panaudoti ant sienos už kriauklės, vonių ir vonių, kad duotų jiems gražų žvilgsnį. Jūs galite sukurti briliantinę ar permainingą struktūrą savo virtuvėje, naudodamas papildančias ar besiskiriančias stiklines plyteles. Tai padarys virtuvę pilną tradicinio žavumo ir šiltos jaukės aplinkos.

Išgąsdinimas spalvų kaip karštas gvazdikas ir purpurinis duoda virtuvei draminį ir drąsų žvilgsnį kai naudotas padaryti backsplash struktūrą. Įdiegdamas alavą, nerūdijantis plienas ar varinės plytelės backsplash struktūrai duoda jūsų virtuvei šiuolaikinį žvilgsnį.

Taip, tuo atveju, jei jūs norite rekonstruoti jus virtuvė, yra neribota backsplash struktūra, kad išsirinktų iš. Pridėjimas backsplash paveikslų ir struktūros į virtuvę yra tarp lengviausių būdų rekonstruoti jūsų virtuvę, ir kas anksčiau minėta buvo tik kelios mintys, kurias jūs galėjote panaudoti, kad padėtumėte jums rinkti jūsų virtuvės plytelę backsplash struktūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.