Daug pasirinkimo stiklinėms sienos plytelėms jūsų namuose

parašė , 2013-07-29 10:42

Stiklinės sienos plytelės buvo tradiciškai pamatytos virtuvėje backsplashes ir vonios dušuose. Plytelės buvo aplink per daug metų, bet niekada ne turi juos būtas taip ant tendencijos. Būsto savininkai visur pradeda įtraukti stiklines plyteles į savo namus, ir jie daro tai malonume, naujus kelius kiekviename kambaryje ir namo erdvėje.

Jei jūs svarstote naudojančias stiklines plyteles yra vienas svarbus patarimas nuo pradžios. Tiesiog, nesibijokite galvoti didelis (ar mažas) ir iš tikrųjų pasidaryti kūrybiškas su spalva ir sudėliojimu. Jei jūs jaučiatės įsitikinęs kažkuo ir kaip paskutinė jūsų plytelių egzekucija pažiūrės, tai nueikite jai!
Ką aš matau stiklinių sienos plytelių naudojime yra, kad jie gali būti panaudoti lanksčiai ir lakios vaizduotėsai nuo židinio apylinkių į visas ypatybės sienas. Žmonės yra taip pat linkę panaudoti ar vienas sensacijas spalvos ar plytelių mišinius, kad pridėtų blizgią šviesą prie kambarių.

Su tokiu dideliu rinkiniu plytelių, pasiekiamų vidutiniam pirkėjui, yra toks pasirinkimas. Galutinis sprendimas gali beveik atrodyti ganėtinai gąsdinimu, bet tai jūs turite visada stebėti teigiamą pusę, kadangi yra dabar neribotas pasirinkimas stikliniuose plytelės projektuose, nuo stačiakampių plytelių, kad mūrytų plyteles ir žėrėti-padarinio mozaikas, visus dydžių įvairovėje.

Daug žmonių naudoja stiklinę plytelę, kad puošniai aprengtų židinį ar ant ypatybės sienos svetainėje. Kartais plytelės gali būti panaudotos kaip užpakalinis kritimas į stelažą, tokiu būdu jūs gaunate beveik paslėptą švystelėjimą struktūros ir stiliaus labiau prislopintam žvilgsniui. Jūs galėtumėte taip pat pridėti spalvingas stiklines plytelės sienas, kad akcentuotumėte ar pabrėžtumėte prieškambario jaukų kampelį, pavyzdžiui. Ar vietoj tapetų sienos, jūs galėtumėte nuspręsti panaudoti stiklinę plytelę, kad įrėmintumėte kambarį.

Pasirinkimas iš tikrųjų yra nesibaigiantis, ir jūs tiktai turite galvoti kūrybiškai, kad pradėtumėte pamatyti opcijas padaryti sensaciją ar sukurti labiau subtilų žvilgsnį su plytelėmis jūsų namuose.

Taigi kodėl neužimti laiką per Naujuosius Metus, kad galvotų, kaip jūs galėjote eglė viršuje jūsų namai ar kad nuvargęs, senas kambarys jūs visada norėdavote papuošti. Ir įsivaizduokite, kaip sienos plytelės galėtų prisidėti prie jūsų vizijos tai erdvei ar kambariui. Atėjo laikas pasidaryti kūrybiška ir sukelti jaudinančias, sienos plyteles ant tendencijos ant jūsų namų šiais metais. Pasilinksminkite su savo sukūrimu ir tik gautas tam!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.