5 būdai atnaujinti jūsų virtuvę

parašė , 2013-10-26 14:32

Šiomis dienomis žmonės daug daugiau domisi keliu savo namų žvilgsnis, negu jie kada nors buvo, padėka iš dalies į patvarų vidaus projekto ir naminių suremontavimo renginių populiarumą. Bet duodamas jūsų virtuvę visas naujas žvilgsnis gali būti brangus, jei jūs nusprendžiate išplėšti tai ir pradžia vėl. Tačiau yra daug pakeitimų, kuriuos jūs galite padaryti, kuris padės atnešti jūsų virtuvę į 21-ąjį šimtmetį, nelaužydamas banko.

1. Pakeiskite savo prietaisus

Jei jūsų virtuvė yra perpildyta su baltomis prekėmis ir nesuderinta įranga paskui, kodėl nekeisti juos nerūdijančiu plienu? Plienas yra ultrašiuolaikinė medžiaga ir įsitikinantis, kad visas jūsų prietaisų degtukas duos erdvei labiau šiuolaikinį ir vienodą žvilgsnį.
2. Keitimo užuolaidos žaliuzėms

Užuolaidos virtuvėse gali pažiūrėti sena skrybėlė, ir jie taip pat sugeria kvapus ir purvą lengviau negu alternatyvos kaip žaliuzės taip bandymas, keičiantis jūsų senas portjeras kažkam apsiaustas kaip medinės ar metalinės slatted žaliuzės. Ar jei jūs pasirenkate nuleidžiamą akliną užuolaidą, jūs galėtumėte gauti savo savą projektą, išspausdintą ant to taip, tai tampa įdomia ypatybe, kai tai nupiešiama.

3. Gaukite naują Splashbacks

Daugelyje virtuvių splashbacks gali pradėti atrodyti nuvargęs ir pasenęs, anksčiau negu virtuviniai vienetai tikrai taip bando įdiegti kai kuriuos naujus vieno dolerio banknotus iki smulkios medžiagos. Poliruotos porcelianinės plytelės ar įstiklintos plytelės gali atrodyti neįtikėtinos, ir pagalba duoda jūsų virtuvei aukštą galo jausmą ant palyginti žemo biudžeto. Atspindintis splashback duos jūsų erdvę, kurią klasiškas jausmas ir pagalba atneša lengvesnis į kambarį.

4. Atmeskite Lino Hello. Linoleumas yra didelė medžiaga, bet daugeliu atvejų tai gali atrodyti pigu. Be to, tai netruks beveik iki tol, kol kitos medžiagos kaip skalūnas ar akmeninės plytelės. Jei jūs norite iškelti savo virtuvę į aukštesnį standartą ir priversti ją atrodyti labiau šiuolaikinis, tada keičia jūsų lino aukštos kokybės virtuvės grindžių plytelei tokiai kaip keraminė grindų plytelė ar porcelianinė grindų plytelė, kuri atrodys daug elegantiškesnė. Jei jūs turėsite virtuvinį pietautoją, ir jūs esate sujaudintos plytelės, per šals, tiesiog pridėti smagų kilimėlį po jūsų valgomuoju stalu, kad įšvirkštų nedaug spalvos ir sulaikytų jūsų šeimų kojos pirštus šiltus.

5. Remontas ir perdažymas

Dažnai kambario jausmo keitimas gali būti taip paprastas kaip pateikimas to naujas dažų paltas. Pabandykite dažyti savo virtuvę lengvoje, ryškioje ir neutralioje spalvoje, kad padarytumėte kosminį jausmą lengvesnį, ar jūs galėjote net pabandyti pridėti drąsų popierių, kad sukurtumėte ypatybę kambaryje. Turėkite galvoje, kad, jei jūs pasirenkate šį pasirinkimą jūs neturėsite tokio didelio lankstumo reikmenyse, kurias jūs pasirenkate, taip įsitikinkite, kad tai yra struktūra, kurią jūs galėjote mėgti per ilgą laiką.

Išvada

Taip, anksčiau, negu jūs nugriausite savo kietus uždirbtus grynuosius pinigus ant visiškai naujo virtuvinio bandymo šitie patarimai, kad sukurtumėte labiau šiuolaikinį jausmą centre jūsų namų kainos frakcijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.