Kontrpralenkite materialų palyginimą

parašė , 2013-05-30 15:57

Kai jūs rekonstruojate savo virtuvę, yra labai daug daiktų, kad koordinuotų, nudažyti kontrastą ar atitikimą, ir dalis jūsų sprendimo gali būti tik paprastu spėjimo darbu. Bet jūsų virtuvinis prekystalis užsitarnauja ypatingą apsvarstymą. Tai ketina paimti daug piktnaudžiavimo karštų puodų ir kaistuvų, šalto ledo, beldžiančio su mediniu mediniu plaktuku, ir taip toliau. Tai neturi niekada parodyti šio piktnaudžiavimo. Tai negali užsegti sagtimi, degti, suktis, nusispjauti, ar randas. Ir su nedaug šluosto, tai turi švytėti kaip diena, tai buvo įdiegta. Mes ketiname duoti jums kažkokią pagalbą, lygindami kontrviršūnes, padarytas iš penkių skirtingų medžiagų. Penkios kontrviršūnės yra padarytos kreditai internetu iš kvarco, plokštės granito, marmuro, konkretaus ir dirbtinio ar suprojektuoto akmens

Akmuo ar Ne Akmuo

Plokštės Granitas turi natūralius įtrūkimus, kurie prisideda prie akmens grožio. Jie nėra įtrūkimai ar defektai į akmenį. Marmuras yra iš naujo kristalizuoti karbonato mineralai, kuris yra iškastas, sumažintas į plokštes, labai poringas, minkštas, ir gali būti beprotiškas gražus. Kvarcas yra dirbtinis 90 % kvarco paskola mineralo su sakų segtuvu. Tai kieta ir ne poringas. Kaip medžiaga tai labai funkcinis ir vienoda; trūkumas natūralaus pakitimo ir turtingumo.

Suprojektuotas Akmuo yra plastmasinis polimeras, kuris gali turėti kažkokį granitą jame. Tai nėra poringas ir gali būti vientisa, bet minkšta. Konkrečios Plokštės yra sudėtinė statybos medžiaga, sudaryta pirmiausiai iš rezultato, cemento, ir vandens. Įvairūs cheminiai susimaišymai yra taip pat pridėti, kad pasiektų įvairias ypatybes. Priklausomai nuo kurio buvo pridėta, betonas gali turėti visapusišką pasirodymą, kuris gali būti šiuolaikinis ir senovinis.

Ilgaamžiškumas

Plokštės granitas tikrai turi kai kuriuos trūkumus ar trūkumus, kurie gali atverti. Dauguma greitas kreditas reikalavimo, kad tai negali būti įbrėžiama. Bet mes pamatėme granitą, įbrėžtą metaliniais objektais.

Marmuras galėjo taip pat turėti trūkumus, kurie galėtų atverti kartą. Tai yra minkštesnė uola, ir rūpinimasis turi būti paimtas, kad netrumpėtų ar sutepti tai.

Kvarcas yra labai kietas ir gali paimti daug, kadangi dauguma akmens trūkumų savarankiškai buvo suprojektuoti lauke… Tai yra įbrėžimo pasipriešinimas, bet trumpėjantis ant to paliks žymę.

Suprojektuotas Akmuo, kaip Kvarcas, turi trūkumus, suprojektuotus lauke. Tai neatvers kaip granito plokštė, galėjo. Konkrečios Plokštės yra šiek tiek minkštesnės negu granitas ir lengvai neįsibrėš. Įbrėžimai yra paprastai tiktai hermetike, o ne į betoną savarankiškai.

Karšti Kaistuvai

Sulaikykite karštus kaistuvus ant krosnies ar ant trikojo nepriklausomai nuo to, kokia medžiaga yra panaudota jūsų kontrviršūnėje.

Plokštės Granitas, Marmuras, Kvarcas ir Betonas gali turėti hermetiko pakenkimą. Jei puodas yra gana karštas ar išvyko nedaug per ilgai, ir niekas iš nežino, kokio ilgio tai yra, kontrviršūnė gali reaguoti šiluminiam smūgiui, priverčiančiam jį sudužti, sutrūkinėti ar sulūžti visiškai per plokštę.

Suprojektuotas Akmuo gali iš tikrųjų ištirpti ir degti.

Dėmės

Plokštės Granitas yra pasipriešinimas dėmėms. Per laiką hermetikas nusitrins turėti įkaitinti pakenkimą ar tik amžių. Kai tai daro, šitie rajonai labiau tikėtina suteps. Dauguma dilerių rekomenduoja atsitraukti plokštė su hermetiku kas šešis mėnesius, bet tai labai brangu.

Marmuras yra labai linkęs į dažymą. Kai kurie žmonės priima tai kaip natūralią jų marmuro apnašo valstybę. Bet jei dėmės trukdo jus, nepasidarykite marmurinis.

Kvarcas nėra poringas ir apskritai neteps.

Suprojektuotas Akmuo yra taip pat ne poringas ir apskritai neteps.

Konkreti Plokštė neteps, jei ji bus tinkamai patvirtinta. Neaiškios konkrečios plokštės yra labai poringos ir sugers dėmes kaip kempinė.

Siūlės yra Matomos

Plokštės Granitas turės būti sudėtas, ir siūlės parodys.

Marmuras gali sudėti dalis. Siūlės parodys paskutiniu atveju.

Kvarcas apskritai sudeda dalis, ir siūlės parodys.

Suprojektuotas Akmuo sudės dalis, bet siūlės yra nematomos.

Konkrečios Plokštės yra surenkamos į jūsų matmenis ir apskritai neturės siūlės. Jei rajonas yra labai ilgas ar didelis, jam, galbūt, reikia būti surenkamas daugiau kaip vienoje dalyje. Siūlė gali būti dalimi palūkanų struktūros kontrviršūnėje taip pat. Siūlė parodys truputį po pildytas, kamšo.

Kaina ir Naudojimas

Granitinės Plokštės svyruoja kainoje nuo 100$ į įdiegtus 225$ už kvadratinę pėdą. Marmuras turi kainų diapazoną 125$ į 250$ už kvadratinę pėdą.

Kvarcas turi įdiegti kainų diapazoną 100$ į 185$ už kvadratinę pėdą.

Suprojektuotas Granitas yra taip pat 100$ į įdiegtus 185$ už kvadratinę pėdą.

Konkreti Plokštė turi žemiausią kainą 70$ į įdiegtus 140$ už kvadratinę pėdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>