6 patarimai naujai virtuvei!

parašė , 2014-01-05 23:51

Jums įkyri tų pačių paveikslų jūsų namuose kiekvieną dieną? Atėjo laikas daryti tam tikrus jūsų namo pakeitimus. Ir jūs galite pradėti nuo savo virtuvės. Yra kai kurios mažos paslaptys, kurios pasieks didelį pakeitimą.

1) Pakeitimas rutulio formos rankenos.

Jūs žinojote, kad, keičiant jūsų virtuvės rutulio formos rankenas, tai panėšėja į jus, turi naują, lengvai ir su žema kaina? Gerai, tai ištikima. Rutulio formos rankena yra bendrininkas virtuvei, kuri gali pakeisti jos stilių tuojau pat. Nesvarbu, jei jūsų virtuvė turi minimalų, futuristinį ar tradicinį stilių, jūs turite kelis rutulio formos rankenų pasirinkimus, kad nupirktumėte ir pakeistumėte jo bendrą atvaizdą! Jei jūs turite medines rankenas, jūs neturite pakeisti jų. Tik dažykite juos, ir jūs turėsite naujas rutulio formos rankenas be to

2) Dažai sienos.

Tuo atveju, jei ta jūsų virtuvė nėra apimta 100 % plytelių, jūs galite pakeisti atvirų sienų spalvą, ir jūs pamatysite atnaujinimą nedelsiant. Mažiausia sienos erdvė, kad jūsų virtuvė turi mažiau pinigų, kuriuos jūs išleisite. Drįskite panaudoti spalvas, kad, iki dabar, jūs net negalvojote. Intensyvios ar lengvos spalvos ant sienų gali visada turėti reikšmę. Dabar, tuo atveju, jei, kuris jūs turite didelį sienos paviršių daro priešingybę ir padeda kai kurias plyteles, užuot dažęs tai.

3) Nupirkite naujas reikmenis.

Virtuvės dekoravimas neturi padaryti tiktai su spalva ir rutulio formos rankenomis bet taip pat ir su kitomis reikmenimis. Jei jūs turite didelį prekystalį, perkate naują pusdubenį jūsų vaisiams ar net naują krepšelį duonai. Didelis bet tuščias prekystalis gali pasiūlyti jums pakankamai erdvės darbui, bet kartais, kai kurių būtinų dekoratyvinių elementų stygius yra tai, kas nepataiko. Nupirkite dvi nuostabias vazas kavai ir cukrui, užpildykite juos ir papuoškite savo prekystalį. Yra taip pat didelių vazų, kad sulaikytų jūsų bandeles naujas, kuris gali duoti jūsų virtuvei geresnį estetinį.

4) nedarykite to per daug.

Yra to kita pusė! Kai kurios virtuvės turi mažą prekystalį, bet su labai daug reikmenų ant jų. Jei jūs priklausote šiai virtuvės savininko rūšiai, nepildykite savo prekystalio nenaudingų daiktų paviršiaus. Popieriai, rašikliai, valgio gaminimo knygos, puodeliai, ir kiti maži dalykai gali turėti savo savą erdvę. Geriau duokite jiems stalčių ar indaują ir išvaduokite savo prekystalį. Jūs pamatysite skirtumą!

5) Pridėkite mažas lentynas.

Jei jūsų virtuvė turi didelį pozicijos paviršių, pridėkite kai kurias mažas lentynas. Tai pasiūlys jūsų virtuvei ne tiktai skirtingą stilių bet taip pat ir daugiau erdvės, kad padėtų mažas jūsų prieskonių vazas. Geriausia vieta padėti juos yra teisė ir jūsų gaubto kairioji pusė. Jūs galite išsirinkti tarp metalinių ar medinių lentynų. Tai priklauso nuo jūsų virtuvės stiliaus. Jei jūsų virtuvė yra šiuolaikinio stiliaus, nori padėti metalines lentynas, tuo tarpu, jei tai yra tradicinio stiliaus, teikite pirmenybę kažkokiai medienai su savo indaujomis.

6) Padėkite neriantį prekystalį.

Jūs randate savo dosnią žiemišką virtuvę? Yra sprendimas pakeisti net tai, keičiant jūsų stalą neriančiu prekystaliu. Neriantis prekystalis aprūpina jus daugiau laikymo ir to naudojimo taip pat, kadangi stalas padarys tai prašmatniau. Jūs galite pritaikyti savo neriantį prekystalį pagal jūsų kvadratus ir rūpintis, kad paliktumėte pakankamai erdvės dėl jūsų laisvo judėjimo.

Gerai padaryti pakeitimus mūsų gyvenimo, mūsų žvilgsnio bet taip pat ir mūsų namuose. Įgyvendinkite vienas ar daugiau anksčiau minėtų patarimų ir būkite įsitikinęs, kad jūs pakeisite ne tiktai savo virtuvės bet taip pat ir savo nuotaikos stilių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.