Sustatymai, kad priimtų naujose virtuvėse

parašė , 2015-06-21 17:14

Yra kai kurie sustatymai, kuriuos jūs galite priimti savo naujoje virtuvėje:

1. L-SHAPED

L forma yra sukurta dviejų darbo erdvės, konstruotos prieš dvi atskiras sienas, kurios ribojasi statmenai. Jie turi žinomą priešingą erdvę ir duoda kambarį, kad įtrauktų salą. Kur sala yra pašalinta, virtuvę palieka, atrodydama ganėtinai erdvią. Ši virtuvės rūšis yra visapusiškas matymas, kad valgomasis stalas, užbaigtas didoku vietų skaičiumi, gali būti pridėtas taip, valgiai gali iš eilės būti patiekti virtuvėje tam tikromis dienomis, kad sulaužytų monotoniją, kuria valgymas valgomajame išimtinai gali būti.
Tačiau, šis planas galbūt nedirba gerai dideliuose restoranuose ir viešbučiuose, kur daugiau kaip vienas virėjas gali būti būtinas, kad paruoštų maistą ir gėrimus. Tai todėl geriausia mažoms ar vidutinėms matuojamosioms virtuvėms. Dvigubas L Virtuvinis sustatymas yra iš esmės projektas L formos, pastatytos ant kambario kitos pusės, nors daugiau erdvės reikalinga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad priverstų jūsų virtuvę atrodyti erdvesnis, dažyti tai ryškiose spalvose kaip baltas ar dramblio kaulo, prideda, didelis langas natūraliai šviesai, taiso tinkamą elektrinį apšvietimą ir apmuša plokštėmis prietaisus kaip šaldytuvas ir krosnis.

2. GALERA/LYGIAGRETĖ

Taip pavadintas jos panašumui su virtuvėmis laivuose ir lėktuve, ši virtuvės rūšis yra pastatyta, kad atrodytų kaip koridorius. Kabinetai, kriauklės ir prietaisai guli iš abiejų pusių ilgo siauro pėsčiųjų tako. Tai kartais vadina viena rinkmenos virtuve, kai yra tiktai viena siena ir dviguba rinkmenos virtuvė, kai kabinetai yra ant priešingų sienų.

Didžiausias pranašumas yra erdvė, kurią jis suteikia bet kam virtuvėje. Tai taip pat taupo kainas žymiai ant ploto per statybą. Išlaidos yra sumažintos toliau, kadangi nėra jokios salos ar papildomų kontrviršūnių.

3. U FORMOS / PASAGA

Šioje virtuvės rūšyje, kabinetai ir prietaisai yra taisyti ant trijų sienų. Kriauklė yra surasta U apačioje, kai sustatymas yra apžiūrėtas iš viršaus. Tipiškai, tai yra pirmas rajonas, kurį jūs matote, kai jūs įeinate per šios virtuvės rūšies duris. Virtuvinio trikampio punktai (krosnis, kriauklė ir šaldytuvas) yra visi lygiai prieinami. Kai planuotas, trys punktai suformuotų lygiakraštį trikampį.

Pagal Australijos Apgyvendinimo Pramonės Asociaciją, tai yra bendriausias virtuvinis sustatymo planas Australijoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. SALOS/BLOKO VIRTUVĖ

Sala yra tipiškai konstruojama atviro plano virtuvėse, kurios turi daug ploto. Tai tarnauja kaip dirbantis paviršius, priimant kriauklę ir galėjo taip pat būti paverčiama į pietų rajoną. Tai galėjo sutaupyti ant erdvės valgomajam. Tam tobulai tinka daugiau negu virėjui, kad panaudotų virtuvę laisvai, kadangi tai gali būti panaudojama nuo visų pusių. Kai trikampio punktai yra suderinti ant virtuvės grindžių plano, jie tipiškai formuotų puikų teisingą kampą, taip pat kaip L-shaped virtuvėje.

Dienos pabaigoje, rinkdamas sustatymą jūsų virtuvei, patvirtina su jūsų architektu, kad standartai laikosi australo/Naujosios Zelandijos Standarto, kuriam pritariama Tarybos vardu Standartų Australija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>