Įsimintini naujausi virtuvės baldai

parašė , 2017-01-28 14:58

Baldai virtuveiKokie virtuves baldai madingi šiais metais? Apie tai byloti gali ir kiekvieno baldų salono elektroninis interjero katalogas, atskleidžiantis, kokių naujų, gražių, įdomių baldų dabar galima įsigyti. Kartasi virtuves baldai gali stebinti savo išradingumu, funkcionalumu, gražiu dizainu, ir visa tai gali sutilpti į vieną ir tą patį baldą. Netikite? Kviečiame susipažinti su keliais naujais ir tikrai įspūdingais virtuvės baldais, kuriuos galite įsigyti ir jūs.

MIA DINING valgomojo komplektas

Jeigu anksčiau niekada negalvojote apie tikrą ąžuolinį baldų komplektą virtuvei, tai pats metas apie tai pagalvoti. Ąžuolas yra ilgai išgyvenanti medžiaga, nepaliesta aplinkos poveikio. Tikėtina, kad virtuvėje ar valgomajame, sujungtame su virtuve, to aplinkos poveikio bus išties daug. Juk čia nuolat iš puodų virs garai, čirškės aliejus, tad tik stiprūs baldai atsilaikys. Dėl to toks gražus klasikinis ir kartu minimalistinis baldų komplektas valgymui ilgai puoš jūsų virtuvę. Jį sudaro vienas paprastas klasikinis keturkojis stalas iš medžio, paprastos keturios kėdės su minkštu pilku apmušalu. Šis baldų komplektas nešaukia kažkokiomis aitriomis spalvomis. Jis yra lengvo skandinaviško dizaino, kai jaukios pastelinės spalvos mus ramina ir leidžia stilių atskleisti subtilume.

Apvalus valgomojo staliukas MARBLE KING 90

Jei mokate anglų kalbą, jau ir iš pavadinimo galite nuspėti, kad čia kažkur bus marmuro arba jo imitacijos. Toks stilius tiks ne prie kiekvienos virtuvės interjero, tačiau ten, kur tiks, sukurs ypatingą išvaizdą. Gali būti su juoda metaline koja arba su bronzos spalvos – priklausomai nuo poreikių. Apvalus stalelis gali būti ne tik naudojamas jūsų įprastoje virtuvėje, bet ir nuostabiai tikti bare, laisvalaikio erdvėse įstaigose, laukiamajame, viešbutyje, kavinėje ir kitur.

Modernūs virtuvės baldai LARA

Jeigu ieškote labai pigaus sprendimo, šis gal ir nevirs jūsų favoritu. Tačiau, jei esate nusiteikę už gerus baldus sumokėti šiek tiek daugiau – padarykite tą dabar ir turėsite patį gražiausią virtuvės baldų komplektą. Šis unikalus baltas komplektas yra daugiafunkcinis ir pasižymi visiškai subtiliu dizainu, kuriame nėra jokių atsikišusių nereikalingų detalių. Baltas gražus ir tolygus baldų dizainas vienu metu gali puošti erdvę, ir tuo pačiu – būti nepastebimas. Tai labai tiks mažo dydžio virtuvėms, kuriose norisi optiškai šiek tiek praplėsti erdvę. Tad, jeigu pasirinksite šį puikų dizainą, virtuvė žavės savo išskirtinumu ir kiekvienas joje nejučia pasijus lyg labai erdvioje patalpoje su ypatingais stiliaus akcentais.

Vienas atsakymas į “Įsimintini naujausi virtuvės baldai”

  1. Karolina parašė:

    Nesvarbu ar tai būtų virtuvė, ar svetainė, ar biuras, tačiau nestandartiniai sprendimai visad atrodė labai ypatingai. Toks interijeras suteikia jaukumo ir komforto pojūtį, kuris darys teigiamą įtaką Jūsų emocijoms ir nuotaikai.
    https://admodum.lt/type/nestandartiniai-sprendimai-lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.