Sukūrimas pasirinkimo granito ar marmurinės virtuvės worktop

parašė , 2014-01-21 22:25

Gali pasirodyti, pasirinkimas granito ar marmurinės virtuvės worktop / kontrviršūnė yra sunkus. Tai yra viskas apie pirmenybę ir asmeninį skonį. Tačiau, jūs turite atsižvelgti į faktą, kad visaapimantis jūsų virtuvės žvilgsnis neturi niekada būti laikytas savaime suprantamu. Tai yra rajonas, kuris rodo aspektą jūsų asmenybės taip pat kaip bet koks kitas kambarys name.

Šitos dvi uolos turi abu panašumus taip pat kaip skirtumus. Svarbus faktas yra, kad jūs turėsite į faktorių daug atvejų anksčiau, negu jūs padarysite galutinį sprendimą dėl, kas nupirkti. Ir medžiagos yra plačiai panaudotos namuose ir restoranuose virtuvėse po visą pasaulį.
Plati pirmenybė granitui naudojimui virtuvėse nėra nuostaba. Medžiaga yra labai atspari nutrynimui, kad neminėtų daug palyginti atšiaurios medžiagos. Tai normaliai verčia į ilgesnį gyvenimą, kadangi tai apskritai atsparu kietai medžiagai ir įbrėžimams. Tai reiškia, kad jūs turite mažiau, kad jaudintumėtės dėl išsiliejimų ir panašių. Tačiau, viena iš nenaudos yra, kad tai gali lengvai sutrūkinėti.

Daug lygesniam ir unikaliam žvilgsniui, marmuras nugali. Dėl šios priežasties jūs daugiausia surasite tai daugelyje miesto namų net vonioms ir vonios prekystaliams. Nors tai atrodo didelis, kai kurie iš jo trūkumų apima faktą, kad tai daug daugiau poringas palyginti su granitu, tokiu būdu jūs turėsite laikyti vandenį atokiai, jei jūs norėsite, kad tai truktų ilgiau.

Dėl to, kad dvi uolos turi truputį skirtingas ypatybes, tai daro juos patogius įvairioms aplinkybėms. Rūpinimasis, kuris privalo palaikyti marmurinį prekystalį daro tai rekomenduojama naminiam naudojimui. Kadangi granitas yra daug atsparesnis, tai tinkama abiem komerciniam taip pat kaip naminiam naudojimui. Dideli viešbučiai ir restoranai labiau tikėtina panaudos granitą priešingai jo alternatyvai.

Marmuras reikalingas aukštesnio rūpinimosi lygmens, kadangi jūs turėsite taip pat iš naujo patvirtinti prekystalio paviršių periodiškai. Tai yra vienas iš kelių, prie kurių lygi viršutinė struktūra gali būti palaikyta. Kalbėjimas apie kainą, abu yra apskritai beveik tame pačiame diapazone, jei jūs neieškote nepaprastai reto tipo, kas reiškia, kad jūs turėsite ieškoti giliau į jūsų kišenes.

Kiekvienos uolos kvadratinė pėda apytikriai kainuoja tarp 30 ir 60 sterlingų svarų. Vienintelis skirtumas įeina, kai jūs nusprendžiate ieškoti reto marmuro, kadangi jūs turite persiųsti tai nuo specifinės šalies ar vietos. Tokių tipų kainos gali būti žymiai daugiau 100 sterlingų svarų per kvadratinę pėdą.

Tiesa yra, kad jūs galite būti sugadintas pasirinkimui, kadangi yra labai daug abiejų uolų spalvų. Spalvų sąrašas yra faktiškai nesibaigiantis ir viskas, kurį jūs turite padaryti, turi išsirinkti pagal jūsų pirmenybę. Marmuro valymas yra truputį sudėtingesnis palyginti su granitu, kadangi tai trapu ir gali lengvai būti sugadinama įvairių chemikalų.

Iš viso, sprendimas panaudoti ar granitą, ar marmurinę virtuvinę kontrviršūnę yra asmeninis pasirinkimas. Atsižvelgiant į informacija virš jūsų yra geresnėje padėtyje, kad padarytų informuotą pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>