Visa tiesa apie kvepalus, kurią turi žinoti kiekvienas

parašė , 2021-01-11 14:41

Vyriški kvepalaiNuostabus aromatas gali suteikti žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Tai tik nematomas drabužis, kuris puošia tiek moteris, tiek vyrus. Tiesa, vyriški kvepalai rinkoje sulaukia vis dar kiek mažiau dėmesio nei moteriški. Kodėl? Kadangi dažniausiai vyrai juos perka vis dar ne taip drąsiai, galiausiai, kai kurie tikina, kad jiems paprasčiausiai sunku suvokti – kuris aromatas labiausiai tinka, galiausiai, kaip rasti tinkamą.

Šis straipsnis yra trumpas gidas, kuriame pateiksime bazinę informaciją apie kvepalus bei jų aromatus ir tikimės, kad tokiu atveju kiekvienas ras variantą, kuris labiausiai tinka jo kūnui bei asmenybei.

1. Renkantis aromatus internetu reikia skirti dėmesio natoms, kurios būna nurodytos ant įpakavimo. Tokiu atveju tiksliai žinosite ką perkate net ir tokiu atveju, kai aromato neteko uostyti. Paprasčiausiai susipažinkite su natomis ir tuo pačiu kokiam žmogui jos tinkamos.

2. Reikia nepamiršti, kad vyriški kvepalai, kaip ir bet kokia kita kosmetika, turi galiojimo laiko tarpą. Būtinai reikia jo laikytis, kadangi ilgainiui kvepalai tarsi „išsivadėja“.

3. Kvepalų buteliukai neturėtų būti laikomi tokiose vietose, kur yra labai daug drėgmės. Paprasčiausiai tai keičia jų aromatą. Taigi, vonia nėra tam tinkama patalpą.

4. Vyriški aromatai nėra kažkuo kitokie nei moteriški. Kinta tik pats aromatas. Tačiau pačių kvepalų tikrai nebūtina skirstyti pagal lytį, tad kiekvienas turėtų rinktis tokius, kurie jam labiausiai patinka.

5. Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad kvepalai gali būti su feromonais. Štai tokiu atveju jie detalizuojami pagal lytį.

6. Nors buteliukas dažnai yra viena iš priežasčių rinktis vienus arba kitus kvepalus, tačiau mes siūlome nepamiršti, kad tai tik įpakavimas, kuris tikrai nevertas daug dėmesio. Svarbiausia yra pats aromatas, kuris gali būti pateiktas ir…stiklainyje.

7. Perkant internetu galėsite džiaugtis kur kas pigiau kainuojančiais kvepalais. Laukite akcijų.

8. Kvepalai nėra tas pats kas ir tualetinis vanduo. Pastarasis taip pat gali maloniai kvepėti, tačiau dažniausiai jo „tarnavimo“ laiko tarpas trunka vos kelias valandas.

Galiausiai, juk perkant visada galite tartis su konsultantais, kurie padės rasti Jums ir Jūsų poreikiams labiausiai tinkamus aromatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.