Klasikinis pakabinamas šviestuvas mažoje patalpoje

parašė , 2017-10-25 23:16

https://www.topolina.lt/pakabinami-sviestuvaiStatybų rangovai ir inžinieriai pastebi, kad paskutiniu metu Lietuvoje labai paplito nedideli namai ir nedideli butai, kuriuose gyvena gana gausios šeimos. Kodėl? Pirmiausia, nedidelių namų kainos yra kur kas mažesnės. Taip pat juos yra kur kas pigiau išlaikyti, o šildymo sezonas Lietuvoje yra gana dažna ilgas. Galiausiai, įvertinama tai, kad ilgainiui namai vistiek bus reikalingi dviem žmonėms, tad gal geriau iškart išsirinkti kompaktišką variantą?

Nedidelis būstas yra puikus pasirinkimas, tačiau tokiuose sukurti akiai patraukų interjerą yra gana sunku. Ypač renkantis šviestuvus, kurie dažniausiai yra pritaikyti erdvioms ir didelėms vietoms. Pakabinami šviestuvai jau patys iš savęs dažniausiai yra patys svarbiausi patalpos elementai, tad jiems reikia vietos.

Mažuose namuose šiuo metu dažniausiai kuriamas modernus interjeras, kadangi jis pasižymi minimalizmu ir tuo pačiu pasirenkami pakabinami šviestuvai dažniausiai nebūna tokie pompastiški. Visgi, net ir klasikiniai šviestuvai gali puikiai atrodyti mažoje patalpoje. Paprasčiausiai reikia pasinaudoti keliomis taisyklėmis, kurios padės juos ten tinkamai įkomponuoti.

  • Rinkitės šviesių spalvų šviestuvus, kadangi jie atrodo lengvesni ir to pačiu neapkraus ir taip gana nedidelės patalpos. Puikiai tiks pastelinių atspalvių šviestuvai, kurie gali tapti svarbiausiu kambario akcentu.
  • Klasikiniai šviestuvai yra labai skirtingi ir kol vieni pasižymi didele pompastika, tuo tarpu kiti yra gana paprasti ir puikiai atrodo nedideliuose kambariuose. Svarbiausia, kad jie puikiai atspindėtų klasikos dvasią.
  • Net ir klasikiniai šviestuvai nebūtinai turi būti labai dideli. Paprasčiausiai jo didumas dažniausiai remiasi į detales, kurios gali būti išsikišusios į šonus. Rekomenduojame rinktis kuo mažesnių gabaritų, kadangi nedideliame kambaryje kitu atveju jie atrodys labai sunkiai ir bus tarsi apkrauti.

Pasirinkti tinkamą šviestuvą nedidelei patalpai bus kur kas paprasčiau, jeigu pasitarsite su pardavėjais, kurie labai puikiai išmano savo produkciją, taigi gali patarti, koks šviestuvas geriausiai tiktų būtent Jūsų erdvei. Svarbiausia pradėti ieškoti, o šiuo metu šviestuvų pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas ras tai, ko ieško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.