Kodėl jūs turite aplankyti virtuvinius salonus

parašė , 2015-10-06 21:05

Salonai yra įvertintas nepakankamas būdas padėti jums daryti geriausius pasirinkimus kai prieita prie rinkimosi virtuvinių įrenginių ir pabaigų. Tai yra faktiškai vienintelė galimybė, jūs turite pažodžiui paliesti ir jausti struktūrą medžiagos, į kurią jūs kitaip žiopsotumėte galerijose tinkle. Bukas, kadangi tai gali skambėti, tai tiktai turi prasmę turėti ‘skonį’ to, kokie tam tikri daiktai gali pažiūrėti ir tikti jūsų virtuvėje. Yra priežasčių, kodėl jūs turite pakelti ir fiziškai eiti į saloną, kad išsirinktumėte, kas turėti virtuvėje.

1. Skirtingos Perspektyvos
Fotografijos yra nutartos apgaudinėti, taip pasakyti. Labiausiai galerija turi padaryti jums, yra, įkvepia jus. Kitaip, jūs turite įeiti į gyvą saloną ir pamatyti tai, kas tam tikros ypatybės virtuvėje atrodytų kaip nuo tam tikrų kampų ant pagrindo. Kai jūs žiūrite į paveikslus, jūs galite padaryti protinį walkthrough, kur jūs įsivaizduojate, kaip lengvas tai turėtų siekti viršuje ir paliesti kabineto rankeną ar pasukti ir paliesti šaldytuvo duris. Jūs įsivaizduojate, kaip tam įtikimas turėtų sėdėti ant to suolo ir stebėti jūsų maisto virėją. Protas gali ištempti tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Iškraipymo pavojus

Ką jūs matote yra ne visada, ką jūs gaunate nuo fotografijų. Kai kurios ypatybės gali būti pridėtos, vystydamos fotografijas, kad įtikintų jus svarstyti tam tikrą virtuvę. Turėjimas rankų nuo požiūrio ar bendrų prielaidų sukūrimas gali kainuoti jums mielai. Jūs galite būti kruopščiai nuviltas, jei ir kai jūs nusprendžiate pasamdyti įdiegėjus savo virtuvei ir surasti ypatybę, kuri sujaudino jus parodymo fotografijos dingusiame be žinios. Kodėl neatpalaiduoti nuo reikalo save apgailėti vėliau ir dvasios ramybei, eikite į vieną ir laikykite pardavėjus į jų žodį su įrodymu to, ką jie iškreipė tikrame salone? Net geriau, jūs galėjote aptarti su pardavėjais, tokiu būdu jie patikina jus, kuris, kas rodoma salone gali būti kopijuotas tiksliai, kaip tai yra.

3. Papildoma Informacija

Psichologų buvo pasirodyta, kad geriausia ir teisingiausia informacija yra gauta per pasikalbėjimą, laikytą tuo metu, kai akis į akį su asmeniu. 1999, australų Australijos Statistikos Biuro apgyvendinimo apžvalga pranešė, kad apytiksliai 57 % visų namų būtinas remontas, ir apytiksliai 58 % padarė suremontavimą tam tikruose rajonuose jų namų po neatidėliotinų dešimt metų, įvykstančių pirma apžvalgos. Skaičius padidėjo daugiau kaip kitus dešimt metų. Atsižvelgiant į šiuo statistiniu faktu, svarbu pažymėti, kad tiktai išmintinga gauti geriausią kokybišką paslaugą jūsų namams, einant į saloną sau savarankiškai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite aplankyti saloną, kad žinotumėte, kaip jūsų virtuvė pažiūrės ir jausis kaip ant pagrindo. Jei jūs neturėsite omeny specifinės minties, jūs turėsite laisvę ir galbūt malonumą ėjimo per kelis kambarius su skirtingais renginio kambariais ir temomis, tokiu būdu jūs galėsite apsispręsti, kuris yra geriausias. Vienintelis iššūkis su kuriuo jūs galite susidurti, keistai, yra toks, kad jūs galite užbaigti taip supainiotas, kadangi jūs buvote, kai jūs įėjote, jei jūs žiūrite lygiai didingą asamblėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.