Kaip sulaikyti jūsų vėsų per virtuvinę rekonstrukciją

parašė , 2014-02-06 15:13

Jei jūs esate kažkas, kas mėgsta gaminti valgį, būdamas nepatenkintas jūsų erdve gali priversti viską jaustis iš stipraus smūgio. Daug būsto savininkų atsiskaito apie tai, ką draminį skirtumą tai gali padaryti jų šeimos gyvenime, kai jie sugeba suprojektuoti valgio gaminimą ir pietų rajoną, kuris dirba juose. Bet nepaisant didžiulės virtuvinės rekonstrukcijos pašalpos, tai yra vis dar labai didelis verslas, kuris gali sukelti daug įtampos ant jūsų šeimos. Kad sušvelnintume šituos neigiamus efektus, mes nubrėžėme bendrais bruožais kelias rodykles turėti galvoje.
Per jūsų projekto planavimo stadiją, gali būti lengva būti nunešama su visomis mažomis priemokomis ir ypatybėmis, kurias jūs planavote per daug metų. Tai puiku, jei jūs gyvenate vienas, bet jei jūs ketinate dalytis savo nauja erdve su kitais, tai yra gera mintis gauti jų įvestį taip pat. Kiekvienam pateikimas, galimybė pridėti jo ar jos asmeninį prisilietimą prie visaapimančio plano garantuos, kad galutinis produktas dirba kiekviename. Plius, mėnesiai į projektą, kai jaučiasi kaip statyba niekada nepasibaigs; bus būtina investuoti jūsų visą šeimą į galutinį produktą.

Kai tik jūs nustatote savo planą akmenyje ir pradedate dirbti su rangovu, pirmas žingsnis nuneš didelę jūsų einamojo valgio gaminimo rajono dalį. Klaida kurią daug būsto savininkų padaro užmiršta apie svarbumą turėti rajoną, kuris gali tarnauti kaip minivirtuvė tuo metu, kai jūsų erdvė yra suremontuojama. Daug virtuvę rekonstruojančių projektų gali trukti per daug mėnesių laiku. Pažymėdama rajoną jūsų name, kur jūs galite sulaikyti minišaldytuvą, karšta lėkštė, mikrobangų krosnelė ir mažas sandėliukas sulaikys jūsų namų ūkį, bėgantį sklandžiai tuo metu, kai jūsų erdvė yra perdaroma.

Kitas svarbus žingsnis į laidavimą, kad jūsų virtuvę rekonstruojantis projektas eina sklandžiai įkuria aiškius komunikacijos nurodymus su jūsų rangovu. Būkite aiškus su savo rangovu apie tai, kas jūs norite būti apimtas su vertinimu projekto ir ką rangovas gali nuspręsti savarankiškai. Paprašykite pranešimo rūšies, kad jūs norite, užuot besitikėjęs, kad jūs gausite ją žemyn kelias. Tas būdas, jūs galite sumažinti bet kokią trintį, kuri gali prieiti, kai įvairūs projekto aspektai pradeda užkabinti.

Pagaliau, labai svarbi elgesio taisyklė, kai jūs pradedate bet kokį statybos projektą, bet ypač su virtuvine rekonstrukcija, turi pasilikti lanksti. Net geriausiai padėtiems planams gali mesti iššūkį jūsų namų tikrovė, kai tik pastatas prasideda. Visada bus pasirinkimas, kuris gali kartais būti net geresnis negu, ką jūs iš pradžių turėjote omeny! Būkite atviras nelauktam ir išmokite apsikabinti tai. Tas būdas jūs esate įsitikinęs, kad būsite visiškai patenkintas galutiniu rezultatu. Atmindamas šitas elgesio taisykles, jūs esate įsitikinęs, kad turėsite didelę patirtį per savo statybos projektą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.