Blomberg

Investavimas į profesinę orkaitę galėjo iš tikrųjų apsimokėti

parašė , 2014-09-21 07:42

Daug labai labai sėkmingų viešojo maitinimo firmų prasidėjo kaip namo, įkurtas firmų valgio gaminimas gamina kasdien ir pardavimas to ant mažmeninėse parduotuvėse, tačiau kažkokiame punkte, kad pasirodys, orkaitė, kurią jūs naudojate namie nebus tinkama darbui. Tipiškai jūs tiktai suprasite, kad jūs pasiekėte punktą keisti jūsų orkaitę komerciniu, kai jūs turite savo egzistuojančio naminio pagrįsto gedimą, būdamas jūsų priežastis prarandantis nurodymus, negalėdamas įvykdyti juos.

Tai galbūt niekada neatrodo problema, kai jūsų verslas bėga gerai namie, ir jūsų einamoji orkaitė tariamai lengvai susidoroja su darbu rankoje, tačiau kai jūsų vidaus orkaitė išyra, gali dažnai būti nepaprastai sunku gauti kažką lauke ta pati diena suremontuoti tai, iš tikrųjų gali dažnai būti sunku gauti kažką lauke ta pati savaitė suremontuoti tai, ir jei jūs valdote savo verslą šiuo pagrindu tada, jūs žaidžiate su ugnimi
Skaityti visą straipsnį “Investavimas į profesinę orkaitę galėjo iš tikrųjų apsimokėti” »

Virtuvė refurbishment – receptas projektui

parašė , 2014-09-06 07:48

Virtuvė refurbishment neturi būti sudėtinga, ir ji apima daug mažiau neramumų ir kankynės negu visiškai naujos virtuvės pritaikymas. Bet rezultatai gali būti stulbinantys, ir už visiškai protingą kainą. Taip, kas yra receptas ‘kaip naujas’ virtuvinis projektas?

Paimkite vieną seną virtuvę…

Jūsų sena virtuvė negali būti tiksliai sudėvėta, bet jei jūs turėjote ją valandėlę tada, ji gali praeiti savo sužydėjimą. Tai ne būtinai reiškia, kad atėjo laikas mainytis tuo naujam modeliui nors; paprasčiausiai, kad tai yra nedaug dėmesio reikalingume.

Pridėkite naujas virtuvines indaujos duris
Skaityti visą straipsnį “Virtuvė refurbishment – receptas projektui” »

Geresnė vandens kokybė jūsų šeimai su atvirkštinėmis osmoso sistemomis

parašė , 2014-07-02 08:37

Jei jūs galvosite ant linijų įdiegti vandens valymo sistemą jūsų vidaus reikalavimams kokybiško vandens valgio gaminimui ir tikslų gėrimui, jūs nerasite geresnio susitarimo negu atvirkštinė osmoso sistema, kuri tiekia saugų ir skanų vandenį be bet kokio aromato.

Mūsų kasdieniniams reikalavimams, mes priklausome nuo privačių ar viešų vandens šaltinių. Nors vandens valymo augalai, įdiegti municipalinių kūnų, valo particulates vandenį, chemikalai yra pridėti tame tam, kad užmuštų virusus ir bakterijas. Šitie priedai yra žalingi žmonėms taip pat. Trūkumas yra toks, kad valymo įrenginiai negali išimti negyvų bakterijų, chemikalų ir dalelių pramonės atliekų, kurių apimtys palaipsniui kyla vandens gamtos turtuose. Galų gale visi juos tiekia mums, tokiu būdu statydami mus ligų pavojams
Skaityti visą straipsnį “Geresnė vandens kokybė jūsų šeimai su atvirkštinėmis osmoso sistemomis” »

6 patarimai naujai virtuvei!

parašė , 2014-01-05 23:51

Jums įkyri tų pačių paveikslų jūsų namuose kiekvieną dieną? Atėjo laikas daryti tam tikrus jūsų namo pakeitimus. Ir jūs galite pradėti nuo savo virtuvės. Yra kai kurios mažos paslaptys, kurios pasieks didelį pakeitimą.

1) Pakeitimas rutulio formos rankenos.

Jūs žinojote, kad, keičiant jūsų virtuvės rutulio formos rankenas, tai panėšėja į jus, turi naują, lengvai ir su žema kaina? Gerai, tai ištikima. Rutulio formos rankena yra bendrininkas virtuvei, kuri gali pakeisti jos stilių tuojau pat. Nesvarbu, jei jūsų virtuvė turi minimalų, futuristinį ar tradicinį stilių, jūs turite kelis rutulio formos rankenų pasirinkimus, kad nupirktumėte ir pakeistumėte jo bendrą atvaizdą! Jei jūs turite medines rankenas, jūs neturite pakeisti jų. Tik dažykite juos, ir jūs turėsite naujas rutulio formos rankenas be to
Skaityti visą straipsnį “6 patarimai naujai virtuvei!” »

5 būdai atnaujinti jūsų virtuvę

parašė , 2013-10-26 14:32

Šiomis dienomis žmonės daug daugiau domisi keliu savo namų žvilgsnis, negu jie kada nors buvo, padėka iš dalies į patvarų vidaus projekto ir naminių suremontavimo renginių populiarumą. Bet duodamas jūsų virtuvę visas naujas žvilgsnis gali būti brangus, jei jūs nusprendžiate išplėšti tai ir pradžia vėl. Tačiau yra daug pakeitimų, kuriuos jūs galite padaryti, kuris padės atnešti jūsų virtuvę į 21-ąjį šimtmetį, nelaužydamas banko.

1. Pakeiskite savo prietaisus

Jei jūsų virtuvė yra perpildyta su baltomis prekėmis ir nesuderinta įranga paskui, kodėl nekeisti juos nerūdijančiu plienu? Plienas yra ultrašiuolaikinė medžiaga ir įsitikinantis, kad visas jūsų prietaisų degtukas duos erdvei labiau šiuolaikinį ir vienodą žvilgsnį.
Skaityti visą straipsnį “5 būdai atnaujinti jūsų virtuvę” »