Blomberg atsiliepimai

Virtuvė makeover magija – 10 didelių vertės projekto patarimų

parašė , 2013-05-01 21:58

Padėkite pagrindiniai brangų virtuvinį suremontavimą ant užpakalinio degiklio su šitais dešimt draugiškų rankinei projekto patarimų jūsų virtuvei.

#1 – Keičia nuvargusias indaujos duris – Ilgainiui ir su dėvėjimu ir lekia, vyriausybės vadovo neoficialūs patarėjai praranda savo blizgesį. Užuot išplėšęs tobulai gerus vienetus, kuris yra brangus ir daug darbo reikalaujantis, tučtuojau paverčia jūsų virtuvės žvilgsnį, keisdamas jūsų indaujos duris ir stalčiaus priekius.

Profesinė virtuvė refurbishment kompanija turės daug kaip gauti paskola stilių, kad išsirinktų iš; kieta mediena ir dažytos durys virtuviniam šalies žvilgsniui, į aukšto blizgesio akrilinių dažų duris prabangiam šiuolaikiniam makeover.
Skaityti visą straipsnį “Virtuvė makeover magija – 10 didelių vertės projekto patarimų” »

Žinokite anksčiau, negu jūs nupirksite: fabricator turi priemonę, kad pasirinktų/pritartų plokštes?

parašė , 2013-04-15 15:09

Naujos plokštės pirkimas atrodo kaip lengvas pasirinkimas: jūs tik turite parinkti, kokia spalva ir tvarko jus, paskola bedarbiams nori įeiti į jūsų virtuvę ar vonią, ir jūs esate padarytas. Tačiau, plokštės pasirinkimas nėra toks kad paprastas. Ne tiktai būsto savininkai turi svarstyti estetiką plokštės, bet kokybę ir fabricators meistriškumą. Ne visi fabricators yra panašūs. Nekvailinkite įperkamos kainos ar nereikalingi komerciniai pokštai! Anksčiau, negu jūs net galvosite apie plokštės pirkimą, būtinai aplankykite fabricator saloną, kad pamatytumėte darbo kokybę.

Padarykite Savo Namų darbą
Skaityti visą straipsnį “Žinokite anksčiau, negu jūs nupirksite: fabricator turi priemonę, kad pasirinktų/pritartų plokštes?” »