Blomberg akcija lt

Įsimintini naujausi virtuvės baldai

parašė , 2017-01-28 14:58

Baldai virtuveiKokie virtuves baldai madingi šiais metais? Apie tai byloti gali ir kiekvieno baldų salono elektroninis interjero katalogas, atskleidžiantis, kokių naujų, gražių, įdomių baldų dabar galima įsigyti. Kartasi virtuves baldai gali stebinti savo išradingumu, funkcionalumu, gražiu dizainu, ir visa tai gali sutilpti į vieną ir tą patį baldą. Netikite? Kviečiame susipažinti su keliais naujais ir tikrai įspūdingais virtuvės baldais, kuriuos galite įsigyti ir jūs.

MIA DINING valgomojo komplektas

Jeigu anksčiau niekada negalvojote apie tikrą ąžuolinį baldų komplektą virtuvei, tai pats metas apie tai pagalvoti. Ąžuolas yra ilgai išgyvenanti medžiaga, nepaliesta aplinkos poveikio. Tikėtina, kad virtuvėje ar valgomajame, sujungtame su virtuve, to aplinkos poveikio bus išties daug. Juk čia nuolat iš puodų virs garai, čirškės aliejus, tad tik stiprūs baldai atsilaikys. Dėl to toks gražus klasikinis ir kartu minimalistinis baldų komplektas valgymui ilgai puoš jūsų virtuvę. Jį sudaro vienas paprastas klasikinis keturkojis stalas iš medžio, paprastos keturios kėdės su minkštu pilku apmušalu. Šis baldų komplektas nešaukia kažkokiomis aitriomis spalvomis. Jis yra lengvo skandinaviško dizaino, kai jaukios pastelinės spalvos mus ramina ir leidžia stilių atskleisti subtilume.

Apvalus valgomojo staliukas MARBLE KING 90

Skaityti visą straipsnį “Įsimintini naujausi virtuvės baldai” »

Meninės virtuvės valstybė neturi kainuoti žemės – sandėriai yra ten!

parašė , 2015-10-22 18:42

Per nesenus metus, buvo didelis pakeitimas ir išsivystymas virtuvių projekte. Šiomis dienomis kai kurios šiuolaikinės, užsakytos virtuvės gali kainuoti į viršų 50.000$! Unikalūs projektai ir protingas panaudojimas kosminių kainų daug pinigų. Bent jau tai yra bendras įsitikinimas. Tačiau, galima nupirkti save graži šiuolaikinė virtuvė, kuri atrodo kaip, kad užsakyta ranka padarė vienas, neturėdama leisti sėkmės.

Yra kai kurie blizgantys staliai, kurie turi žavias virtuves labai protingomis kainomis. Visada išmintinga pažiūrėti ir pamatyti, jei yra kokių nors vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų pardavinėjimui taip pat.
Skaityti visą straipsnį “Meninės virtuvės valstybė neturi kainuoti žemės – sandėriai yra ten!” »

Kodėl jūs turite aplankyti virtuvinius salonus

parašė , 2015-10-06 21:05

Salonai yra įvertintas nepakankamas būdas padėti jums daryti geriausius pasirinkimus kai prieita prie rinkimosi virtuvinių įrenginių ir pabaigų. Tai yra faktiškai vienintelė galimybė, jūs turite pažodžiui paliesti ir jausti struktūrą medžiagos, į kurią jūs kitaip žiopsotumėte galerijose tinkle. Bukas, kadangi tai gali skambėti, tai tiktai turi prasmę turėti ‘skonį’ to, kokie tam tikri daiktai gali pažiūrėti ir tikti jūsų virtuvėje. Yra priežasčių, kodėl jūs turite pakelti ir fiziškai eiti į saloną, kad išsirinktumėte, kas turėti virtuvėje.

1. Skirtingos Perspektyvos
Skaityti visą straipsnį “Kodėl jūs turite aplankyti virtuvinius salonus” »

Žinokite daugiau apie projektuotojo virtuves

parašė , 2015-09-04 15:06

Nueitas yra dienos, kai mūsų motinos turėjo papratimą vergauti toli per verdantį puodą tamsioje, mažytėje tvankioje virtuvėje. Buto pragyvenimas įvedė didelį pakeitimą į būdą, kuriuo mūsų namai buvo suprojektuoti. Šitie projektai yra numatyti, kad padarytų mūsų gyvenamuosius plotus patogesnius ir lengvus gyventi. Ir virtuvės patyrė jūros pakeitimą. Net maža virtuvių yra suprojektuota, kad padarytų maksimalų ir protingą erdvės naudojimą. Šitas virtuves dažnai vadina moduline virtuve, taip daugelis pritaikymų virtuvei gali būti nupirkti kaip moduliai ir surinkti ir aprūpinti virtuvėje. Daug statybininkų dabar siūlo modulinę virtuvę kaip standartinį įtraukimą į butą.
Skaityti visą straipsnį “Žinokite daugiau apie projektuotojo virtuves” »

Vaastu virtuvei – pagrindinės gyvenimo energijos šaltinis

parašė , 2015-01-04 08:38

Kiekvienas gali suprasti virtuvės reikšmę. Galų gale, namo be virtuvės negali laikyti užbaigtu. Indijos namų šeimininkė leidžia didžiąją dalį savo laiko virtuvėje – jos dienos pradžios virtuvėje ir galai virtuvėje – ir visa šeima gauna savo pagrindinę gyvenimo energiją nuo maisto, kuris yra paruoštas virtuvėje. Kiekvienas gali net pasakyti, kad virtuvė yra namo pagrindas.

Ankstyvesniais laikais, virtuvė buvo išdėstyta atviroje erdvėje. Tai padėjo virtuvinei prieigai tiek daug šviesos kiek galima ir padarė tai lengviau išsklaidyti dūmus, kylančius iš krosnies. Šiandien, dauguma mūsų uždarė virtuves. Vadinasi, būtina sukurti vaastu draugišką virtuvę, kuri įvykdo reikalavimą vietai, kuri rūpinasi mūsų fiziniu, emocionaliu ir biologiniu poreikiu
Skaityti visą straipsnį “Vaastu virtuvei – pagrindinės gyvenimo energijos šaltinis” »