Akcija lt

5 būdai atnaujinti jūsų virtuvę

parašė , 2013-10-26 14:32

Šiomis dienomis žmonės daug daugiau domisi keliu savo namų žvilgsnis, negu jie kada nors buvo, padėka iš dalies į patvarų vidaus projekto ir naminių suremontavimo renginių populiarumą. Bet duodamas jūsų virtuvę visas naujas žvilgsnis gali būti brangus, jei jūs nusprendžiate išplėšti tai ir pradžia vėl. Tačiau yra daug pakeitimų, kuriuos jūs galite padaryti, kuris padės atnešti jūsų virtuvę į 21-ąjį šimtmetį, nelaužydamas banko.

1. Pakeiskite savo prietaisus

Jei jūsų virtuvė yra perpildyta su baltomis prekėmis ir nesuderinta įranga paskui, kodėl nekeisti juos nerūdijančiu plienu? Plienas yra ultrašiuolaikinė medžiaga ir įsitikinantis, kad visas jūsų prietaisų degtukas duos erdvei labiau šiuolaikinį ir vienodą žvilgsnį.
Skaityti visą straipsnį “5 būdai atnaujinti jūsų virtuvę” »

Granitas gali kontrpralenkti būti sugadintas?

parašė , 2013-03-17 16:38

Su granitu jūs neturite jaudintis dėl įbrėžimų todėl, kad mineralai, turėti savyje kaip lauko špatas ir kvarcas, priverčia jį įsibrėžti atsparus. Niekas jūsų virtuvėje negali sukurti įbrėžimo ar įlenkimo, vienintelis tai, kuris gali trumpėti ar įsibrėžti, granitas turi būti padarytas iš brilianto, kuris yra pasaulinis kiečiausias akmuo. Tokiu būdu laikykite toliau savo sutuoktuvių žiedą. Yra kai kurių iš daiktų, kurie yra potencialiai naikinamieji į jūsų granitinę kontrviršūnę.

Jei jūs turite creditai pasiekti, trumpėjanti valdyba vengia naudoti granitinę aštrią valdybą todėl, kad panaši medžiaga gali įbrėžti vienas kitą ir būti bjaurių įbrėžimų priežastis ypač, jei jūs turite plokštės kontrviršūnę. Jei jūs tikrai darote trumpėjančią valdybą iš granito, žino, kad jis bus nuobodus jūsų peilio ašmenys
Skaityti visą straipsnį “Granitas gali kontrpralenkti būti sugadintas?” »