Žinokite daugiau apie projektuotojo virtuves

parašė , 2015-09-04 15:06

Nueitas yra dienos, kai mūsų motinos turėjo papratimą vergauti toli per verdantį puodą tamsioje, mažytėje tvankioje virtuvėje. Buto pragyvenimas įvedė didelį pakeitimą į būdą, kuriuo mūsų namai buvo suprojektuoti. Šitie projektai yra numatyti, kad padarytų mūsų gyvenamuosius plotus patogesnius ir lengvus gyventi. Ir virtuvės patyrė jūros pakeitimą. Net maža virtuvių yra suprojektuota, kad padarytų maksimalų ir protingą erdvės naudojimą. Šitas virtuves dažnai vadina moduline virtuve, taip daugelis pritaikymų virtuvei gali būti nupirkti kaip moduliai ir surinkti ir aprūpinti virtuvėje. Daug statybininkų dabar siūlo modulinę virtuvę kaip standartinį įtraukimą į butą.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Modulinės virtuvės yra nauda dirbančiai mamai taip pat kaip bakalauro minkštam įklotui. Jie yra naudingi besilaikančiuose suorganizuotuose daiktuose. Į daugumą prietaisų tokių kaip mikrobangų krosnelės ir orkaitės įtelpa dėl sienos savarankiškai. Valgio gaminimo rajonas turi embedded degiklius ir yra tinkama erdvė trintuvams ir maišytuvams. Dirbantis rajonas yra šalia valgio gaminimo rajono, ir kriauklė yra suklostyta viename kampe kruopščiai.

Sustatymas yra svarbiausias aspektas projektuoti virtuvę. Tai turės būti nusprendžiama pagrįsta vandeninių punktų ir elektrinių parduotuvių virtuvės ir vietos dydžiu ir forma. Virtuvės sustatymas nustato, kaip kiekvienas gamina valgį, maitinasi ir socializuotas virtuvėje. Šitos virtuvės gali būti sienos virtuvėmis, su kabinetais, taisytais į sieną aukščiausiame gale. Valgio gaminimas ir dirbantis rajonas yra talijos aukštyje ir gali turėti vietą degikliams, trintuvams ir kriauklei. Šaldytuvas turės tęsti kitą pusę visiškai. Ar virtuvės gali būti suformuotu L, su L pakitimo rankų ilgiu. Tai gali taip pat būti U, suformuotu su kraštais, ar išlenktais ar priremtas prie sienos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiti virtuvių tipai yra galeros suformuota virtuvė, ir G suformavo virtuvę.

Viena sienos virtuvė yra tinkama mažiems namams. Tai laiko visus prietaisus, verdant įrankius ir sudedamąsias dalis lengvo pasiekiamumo viduje. Jie gali visi būti paslėpti už durų ir atsitraukimo kabinetų, kad virtuvė pasiūlytų sangrūdai laisvą žvilgsnį. Su kitais sustatymais, kiekvienas bus erdvė dar daugeliui daiktų virtuvės viduje. Visos modulinės virtuvės gali būti nupirktos iš parduotuvės ir įkurtos per dieną. Šitos virtuvės gali padaryti valgio gaminimo malonumą ir lengvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>