Worktops: 3 svarbūs valymo patarimai svarstyti

parašė , 2014-10-23 09:00

Granitas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp visų būsto savininkų ir vidaus projektuotojų nuo po visą pasaulį. Tai labai ilgalaikis, kuris gali priešintis visai skirtingai pakenkimų rūšiai. Be to, tai taip pat atrodo klasiška ir prašymas. Tai yra puikus pasirinkimas jūsų virtuviniam paviršiui. Todėl, visiems būsto savininkams būtina valyti juos tinkamai.

Kaip Valyti Granitines Viršūnes?

Viena iš bendriausių priežasčių, granitiniai paviršiai praranda savo grožį ir kreipimąsi yra todėl, kad dauguma žmonių nežino, kaip valyti juos. Jei jūs nežinote, kaip sulaikyti šį virtuvinį paviršiaus projektą gražų, jūs turite neskubėti, kad studijuotumėte dont’s, valydamas juos.
Pažvelkite į besilaikančius patarimus, kai jūs valote them:-

Duokite arbatpinigių 1

Niekada Kada nors Use Acidic Substances

Pirma, jūs turite išvengti naudoti besitvarkančius produktus, panaudotus virtuvės ir vonios valymui. Niekada kada nors panaudokite actą ar bet kokius citrusinius vaisius tokius kaip citrina ar apelsinas, kad valytumėte juos. Šita acidic medžiaga iš pradžių turės neigiamą reakciją ir palaipsniui sugadins šią paviršiaus rūšį. Tai yra užbaigtas jūsų pinigų eikvojimas.

Duokite arbatpinigių 2

Liaukitės Pasirinkti Baliklį

Antras svarbus aspektas, kurį jūs turite turėti galvoje yra jūs, neturi panaudoti jokių valytojų kaip baliklis, kad valytų virtuvinį paviršių. Baliklis yra vienas iš populiariausių valymo produktų tarp būsto savininkų todėl, kad tai gali lengvai nunešti purvą ir dulkes. Tai nėra tinkama, kad valytų granitines viršūnes. Jei jūs panaudosite baliklį, kad valytumėte virtuvinį paviršių, jis ne tiktai sugadinti, bet gali taip pat prarasti grožį ir kreipimąsi. Todėl, jūs neturite panaudoti baliklio, kad valytumėte juos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Duokite arbatpinigių 3

Jokie Skiedinio Valytojai

Skiedinio valytojus taip pat svarsto kaip geriausi valymo produktai. Tačiau, tai nėra teisingas produktas, kad valytų granitinį paviršių. Jūs galite panaudoti tai, kad valytumėte plyteles. Tai gali įbrėžti lygų paviršių ir sugadinti paviršiaus žvilgsnį/kreipimąsi. Todėl, jums svarbu valyti paviršių, naudojant teisingą produktą.

Išvada

Nėra jokio akmens taip gražaus ir žavaus kaip granitas. Tai yra, kodėl jie yra taip populiarūs tarp visų būsto savininkų. Jei jūs norite sulaikyti juos geriausioje formoje, jūs turite išvengti naudoti šituos valymo produktus. Tai gali visiškai sugadinti paviršių. Todėl, jūs turite visada neskubėti, kad pasirinktumėte geriausią produktą iš internetinės parduotuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>