Viskas jūs turite žinoti apie skrudintuvo orkaites!

parašė , 2014-07-20 20:46

Buvo laikas, kai skrudintuvas buvo beveik crisping skirtingi tipai duonos tradiciškai ir tipiškai projektuodavo dviejų gabalėlių skrudintuvą. Nors šis prietaisas yra vis dar panaudotas populiariai, yra skirtingų tipų skrudintuvų, kurie buvo įvesti rinkoje su ypatybėmis, suprojektuotomis, kad padidintų duonos skonį. Dvi garsiausios rūšys skrudintuvų, kurie yra paprastai naudojami visame pasaulyje yra – skrudintuvo orkaitės ir konvejerio skrudintuvai. Konvejerio skrudintuvai yra tinkami, kad būtų panaudoti viešbučiuose ir restoranuose, kurie aptarnauja aukštos kokybės virtuvę dideliame kiekyje. Šitie skrudintuvai gali paskrudinti iki maksimumo 900 gabalėlių duonos po valandos.
Skrudintuvo orkaitė gali būti apibrėžta kaip mažesnė matuojamoji elektrinė mašina, kuri yra pastatyta su mažomis durimis, kurios gali būti atidarytos, lengvai pakeičiama kepimo forma ir laidinis stovas, kur duonos gabalėliai yra kruopščiai padėti būti paskrudinti. Toks skrudintuvas paveikia elektrą ir yra daugiausia panaudotas vidaus tikslais. Palyginti didesnis dydyje negu tipiškai suprojektuotas skrudintuvas, šis duonos brauningo prietaisas sugeba įvykdyti visas elektrinės orkaitės funkcijas, nors mažesniu mastu. Tam tikru lygiu, šis skrudintuvas taip pat kepa, skirtingai nuo kitų rūšių skrudintuvų, pasiekiamų rinkoje.

Kiekvienas turi padėti gabalėlius duonos horizontaliai ant laidinio stovo ir padėti tai skrudintuvo orkaitėje, kad turėtų traškų duonos skonį. Jei jūs mėgstate sūrio česnako duoną, švelniai dedate gabalėlį sūrio ant duonos ir kelių smulkiai suskaldytų česnako dalių. Paskrudinkite duonos gabalėlius šis kelias ir įsimylėti su puikiu skoniu ištirpinto sūrio su duona, greta užuominos česnako tame. Pridėkite juodą pipirą ir druskos įžnybimą, jei jūs mėgstate aštrų maistą. Jūs galite taip pat pridėti smulkiai suskaldytą ankštinį pipirą ir svogūną prieš sūrio gabalėlio pridėjimą, kad padidintumėte duonos skonį. Skrudinantis procesas šiame prietaise padeda daržovių minkštėjime skubiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs galvojate, kaip pasirinkti teisingą rūšį skrudintuvo orkaitės sau savarankiškai, įsitikinkite, kad jūs iš pradžių žinote erdvės matavimą, kur jūs galvojate apie šios mašinos apgyvendinimą. Šitie prietaisai yra pasiekiami skirtinguose dydžiuose, ir vadinasi jūs turite įvairias opcijas išsirinkti iš. Jūs galite taip pat padaryti savo pirkimą iš internetinių parduotuvių, kur jūs gaunate galimybę palyginti kainas skirtingų kompanijų, greta jų tikslių matmenų žinių. Dažnai, šitos orkaitės yra pasiekiamos pagal nukainotas normas ir su laisva medžiaga, kad pritrauktų klientus. Kas žino, jūs galite gauti laisvą orkaitės pirštinę greta tikro produkto!

Dauguma klientų perka naujus produktus, bet yra keli žmonės, kurie rodo palūkanas dėl panaudotų produktų pirkimo, kadangi jie sugeba taupyti pinigus ir panaudoti kažką, kas yra tobulai dirbančios būklės. Jei jūs esate vienas iš tų, kas mano, kad antro rankų produkto pirkimas yra geras būdas taupyti pinigus tada galbūt, jūs galite surasti panaudotas skrudintuvo orkaites tinkle. Šitos duonos brauningo mašinos yra pasiekiamos skirtingose spalvose, kad išsirinktų iš. Todėl, vieno iš jų turėjimas nepriverčia jūsų virtuvės atrodyti nuobodus ir nuobodus, bet tai tiktai prideda naują spalvą prie to!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>