Virtuvinis naujovinimas, pakeliantis jūsų namų perpardavimo vertę

parašė , 2013-11-09 20:04

Jūsų virtuvė yra galbūt vienas iš svarbiausių rajonų jūsų name, kuriam reikia suplanuoto naujovinimo. Jūs turite iš naujo padaryti virtuvę į pakilimą funkciniai aspektai ir estetika. Jei jūs dirbate ties šiuo tam tikru rajonu, jūs tikrai ketinate padidinti pasirodymą. Svarbiausiai, jūs ketinate padidinti savo namų perpardavimo vertę. Galimi pirkėjai tikrai duoda pirmenybę kokybei statybos darbų taip pat kaip projekto sustatymų jūsų virtuvėje. Tokiu būdu jūs turite pasinaudoti efektyvia virtuve, rekonstruojančia paslaugų teikėją, kad gautumėte praktinius sustatymus taip pat kaip aukštos kokybės rekonstrukcijos darbą jūsų virtuvei. Užmeskite akį į šituos siūlytus rajonus, kadangi darbas suremontavimo ant šitų rajonų pridėtų didelę vertę prie jūsų virtuvės nustatymo

Paklotas patobulina

Jūsų virtuvė yra tam tikra vieta jūsų name, kuris pradeda atrodyti sudėvėtas prieš visas kitas dalis. Apskritai, manoma, kad virtuvės grindys yra apgailėtinoje valstybėje su purvu ir dėmėmis. Todėl, jūs turite paimti gerą rūpinimąsi jūsų virtuvės grindimis, jei jūs iš tikrųjų ieškote paveikslo puikus žvilgsnis jūsų virtuvėje. Kad padidintumėte grindų kreipimąsi, jūs galite pasirinkti aukštą standartinį vinilo paklotą, medines perdangas taip pat kaip plytelės grindis. Kietmedis yra geriausias pasirinkimas virtuvei. Jei jūs einate plytelėms, daro tai įsitikinę, kad jūs pasirenkate 12 colių plyteles tiktai, kad sukurtumėte šiuolaikinį žvilgsnį. Išskyrus aukštos kokybės medžiagų grindyse montavimą, jūs galite taip pat kunigas viršuje grindų funkcionalumas, jei jūs naudojate tai kaip pietų erdvę.

Įrangos

Standartinės įrangos padeda jums kurti pritrenkiantį žvilgsnį jūsų virtuvinėje erdvėje. Keisdamas įrangas jūs galite pasiūlyti aukštą poveikį savo virtuvei už labai įperkamą kainą. Pavyzdžiui, jūs galite gauti seną čiaupą ar seną kriauklę jūsų virtuvės su visiškai naujais, elegantiškais ir nebrangiais vieno dolerio banknotais. Padarykite tai įsitikinę, kad jūs gaunate teisingą stilių taip pat kaip teisingas funkcijas, kurios pateisina jūsų poreikį. Jūs galite sutaupyti bent jau 20 %-40 % grynųjų pinigų, jei jūs darote tai punktu, kad jūs ketinate gauti įrangas mažmeninė kainoje.

Prabangus prekystalis pralenkia

Įdiegdamas prabangą atremia viršūnes, jūs galite pakeisti iš pagrindų virtuvinę savo namo erdvę. Nėra jokio neigimo, kad tai yra sudėtingas darbas įdiegti priešingą viršūnę deramame būde. Jūs turite išsirinkti iš kvarco, granito taip pat kaip muilo akmens kontrviršūnių. Padarykite tai punktu, kad jūs turite greitą, draugišką taip pat kaip patyrusį virtuvinį rekonstrukcijos profesionalą, kad padarytumėte įdiegimo darbą.

Pagrindiniai prietaisai

Kad padidintumėte jūsų virtuvės funkcionalumą, jūs turite susitelkti ties pagrindiniais prietaisais. Jums reikia prietaisų, kurie yra labiau energiją taupantys, mažesni be to labiau išpuoselėti. Jūs turite nusižudyti su padarytu senu taip pat kaip neatitikimo prietaisai. Gaukite naujus modelius keptuvių, troškintuvės patiekalų, šaldiklio krepšių, laikymo konteinerių, kanistrai ir taip toliau.

Įsitikinkite, kad jūs sugebate sulaikyti savo nepadalytą dėmesį šitiems rajonams, kai jūs dirbate ties virtuviniu rekonstrukcijos procesu jūsų name. Neužmirškite pašaukti profesionalą, kuris turi pakankamas virtuvinių rekonstrukcijos kainų žinias. Jūs susilažinate, kad su jo pagalba jūs ketinate gauti garantuotą ROI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>