Vaastu virtuvei – pagrindinės gyvenimo energijos šaltinis

parašė , 2015-01-04 08:38

Kiekvienas gali suprasti virtuvės reikšmę. Galų gale, namo be virtuvės negali laikyti užbaigtu. Indijos namų šeimininkė leidžia didžiąją dalį savo laiko virtuvėje – jos dienos pradžios virtuvėje ir galai virtuvėje – ir visa šeima gauna savo pagrindinę gyvenimo energiją nuo maisto, kuris yra paruoštas virtuvėje. Kiekvienas gali net pasakyti, kad virtuvė yra namo pagrindas.

Ankstyvesniais laikais, virtuvė buvo išdėstyta atviroje erdvėje. Tai padėjo virtuvinei prieigai tiek daug šviesos kiek galima ir padarė tai lengviau išsklaidyti dūmus, kylančius iš krosnies. Šiandien, dauguma mūsų uždarė virtuves. Vadinasi, būtina sukurti vaastu draugišką virtuvę, kuri įvykdo reikalavimą vietai, kuri rūpinasi mūsų fiziniu, emocionaliu ir biologiniu poreikiu

Vaastu virtuvei – Kur turi būti virtuve name?

Virtuvė turi, idealiai, būti esanti tarp pietų ir rytinių krypčių, t.y. pietryčių sąmokslo kryptimi. Virtuvės, išdėstytos šiaurrytine kryptimi, gali būti sunkių nuostolių priežastis šeimai. Panašiai, virtuvės pietvakariuose galėjo sukelti susidūrimus šeimos viduje, tuo tarpu virtuvė šiaurės vakaruose gali būti išlaidų padidėjimo priežastis.

Koks apšvietimas turi būti panaudotas?

Geras apšvietimas yra būtina būtina sąlyga virtuvei. Kad garantuotų deramą ventiliaciją ir teigiamą vaastu aplinką, virtuvės langai turi būti dėti rytine kryptimi. Dirbtinis apšvietimas turi taip pat būti pakankamas.

Virtuvinės durys –

Geriausia vieta virtuvinėms durims yra šiaurėje. Rūpinkitės, kad, ruošdamas maistą, virėjas neturi jo ar jos nugaros į duris.

Spalvos Virtuvėje –

Virtuvės turi būti papuoštos šiltose spalvose tokiose kaip apelsinai, browns ir geltonis. Išvenkite naudoti mėlynas, kadangi tai identifikuojama su vandeniu. Atspalviai žali gali būti panaudoti kaip vaistas dėl neteisingai padėtų virtuvių vaastu gerinimo.

Dujinės viryklės Sudėliojimas –

Dujinė viryklė turi būti pietryčių virtuvės kampe. Šią kryptį pavadina Agneya Disha, pavadintas garbei Agni, indų ugnies Dievo, kuris gyvena čia. Šis disha (kryptis) turi natūralų ugnies šaltinį, kadangi saulės karštis yra jo maksimume, kai saulė yra pietų kryptimi. Kai saulė siekia pietryčius, ji išleidžia vitaminus D ir F atmosferoje. Vertė šitų vitaminų virtuvėje yra neišmatuojama.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ruošdamas maistą, virėjas turi susidurti su rytais ar pietumis. Susidūrimas su šiaure ar vakarais tuo metu, kai valgio gaminimas nėra palankus.

Vandeninis Šaltinis –

Kadangi vandens elementas yra ugnies priešingybė, didelis rūpinimasis turi būti palydėtas, tai deda. Visi vandeniniai rengimai turi būti padėti šiaurėje ar šiaurės rytuose, kadangi tai laiko labai palankiu. Taip pat garantuokite, kad visi vandeniniai elementai yra išdėstyti į kairę nuo dujinės viryklės. Sudėliojimas turi būti toks, kad, kai jūs naudojate dujinę viryklę valgio gaminimui, vandeniniai sistemos įrankiai tokie kaip prausyklės, kriauklės, ir geriamasis vanduo yra iš jūsų kairės.

Išvenkite dėti šaldytuvą virtuvėje, kaip elementai vandens ir ugnies susidūrimo su vienu kitu.

Grūdai ir Žali maistai –

Sukaupkite visus sunkius grūdus ir žalius maistus pietų ir vakarų virtuvės kryptimis. Vadinasi, visos virtuvinės indaujos turi būti pastatytos ir padėjo artimas sienas pietvakarių kryptimi. Grūdai yra labai sunkūs, ir šiaurės ir rytinės kryptys neleidžia svorio ant jų. Kita logika laikosi, daiktai pietų ir vakarų kryptimis daro juos sunkius, ir savo ruožtu gerai, jei pietvakarių siena yra sunki. Prekių pietvakarių sienose laikymas daro maistą geru millage suvartoti.

Kitas –

Visa karštį kurianti virtuvinė įranga, tokia kaip mikrobangų krosnelės, karšti atvejai, viryklės, geizeriai, maišytuvo malūnėliai ir taip toliau turi būti padėti pietryčių virtuvės kryptimi. Visi šitie prietaisai yra elektros energija, kuri yra ugnis. Šitie prietaisai išleidžia karščio energiją, kuri yra tiktai, kad būtų išleista pietryčių kryptimi, kadangi tai yra ugnies elemento kryptis. Ši kryptis yra valdyta valdovo Agnidev.

Virtuvės šiaurinius ir rytinius kampus turi sulaikyti laisvus nuo sangrūdos ir neblokavo su sunkiomis medžiagomis ar įrangomis.

Pabandykite nelaikyti paveikslų Dievų ir deivių virtuvėje.

Virš yra kai kurie iš pagrindinių principų vaastu virtuvėje. Jei jūs norite turėti dar kai kuriuos patarimus savo naminiam spragtelėjimui – vaastu namams. Mūsų protėviai turėjo papratimą įgyvendinti Vaastu savo namuose. Vaastu yra nuostabus ir gražus mokslas, kuris gali atnešti jums daug laimės ir dvasios ramybės per balansą pagrindiniuose elementuose (žemė, erdvė, ugnis, vanduo ir oras), kosminė energija (elektromagnetinė energija ir kita gyvenimo energija).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>