Šiuolaikiški veido atnaujinimo būdai

parašė , 2016-09-21 13:13

Laikas bėga, o mes ne jaunėjame – tą tikrai gerai žino kiekvienas brandžios odos savininkas ar savininkė. Tam, kad būtų stabdomi senėjimo požymiai, būtų lengviau priimama drėgmė, oda išliktų elastinga, klinikose ir grožio centruose taikomos tokios procedūros kaip mezoterapija, veido atnaujinimas lazeriu, ir kitos odą jauninančios procedūros. Štai populiarūs būdai, padedantys odą išlaikyti ilgiau jauną.

Mezoterapija

Mezoterapijos pasiūlymaiJeigu norite turėti keleto apsilankymo kursą grožio klinikose, kur jūsų veidui būtų pritaikytos naujausios technologijos odai atnaujinti, tiktų tokia procedūra kaip mezoterapija. Būtent su ja galima tikėtis, kad veidas atrodys jauniau, gražiau, bus galima lengviau įsisavinti maitinamąsias medžiagas bei drėgmę. Oda atrodo jauna, kai ji yra elastinga, kai joje yra drėgmės. Tokios sąlygos galimos, kai gera kraujotaka. Mezoterapija yra procedūra, kurios metu veidas patiria tarsi akupunktūros alternatyvą – oda stimuliuojama mažomis adatėlėmis, specialiais prietaisais. Taigi, tokiu būdu greitėja kraujo apytaka, medžiagų įsisavinimas. Mezoterapijos kursas gali trukti ir ilgiau, tada rezultato galima tikėtis efektyvesnio. Tai nėra kažkoks ėjimas prieš gamtą. Priešingai, tai natūralių odos procesų atgaivinimas, tarsi įprastų odos funkcijų „sužadinimas“, kuris galimas tada, kai yra atliktas šis puikus odos masažas, vadinamas mezoterapija.

Kremai

Kitas būdas atnaujinti odą ir užtikrinti jos drėgmę, tai nuolatinis drėkinimas. Tam tinka kremai, kaukės, serumai. Svarbu žinoti savo odos tipą ir pagal jį pasirinkti reikalingą kosmetiką priežiūrai. Kremas dažniausiai drėkina tik paviršinį pirmąjį odos sluoksnį, tačiau su kremu galima gauti tokį rezultatą, kuris yra trumpalaikis ir efektingas. Siekiant ilgesnio rezultato, reikia drėkinti iš vidaus. Gilesnių sluoksnių drėkinimas galimas su tokiomis priemonėmis kaip kremai, serumai. Jie įsiskverbia giliau, ypatingai serumai. Tačiau toks drėkinimas vėlgi yra labiausiai efektyvus tuomet, kada prieš tai yra veidas išvalomas ir atliekama mezoterapija.

Chirurginis atnaujinimas

Siekiant itin ryškių rezultatų tada, kai natūralių odos funkcijų atnaujinti nepavyksta, atliekamos plastinės operacijos, suleidžiamos botulino injekcijos. Jeigu reikia ištiesinti vieną ar kitą raukšlę, į raumenis aplink gali būti leidžiamasbotulinas, esant mažesnėms raukšlėms – heliurono rūgštis. Jeigu jau yra labai brandžios odos stadija, kada daug suglebimų, oda nudribusi, nukritusi, tuomet gali būti atliekama plastika. Paprastai naudojami specialūs įvedami siūlai po veidu, kurie patempia visą veido odą. Taigi, jeigu norite tokių rezultatų, galite ryžtis šiems sprendimams. Visgi geriau iš pradžių pradėti nuo lengvesnių žingsnių ir procedūrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>