Portatyvios vienerios degiklio dujos stovyklaujanti krosnis ir pritaikymai

parašė , 2014-11-24 20:14

Jei jūs galvojate apie stovyklavimą, jūs turbūt vaizduojate save lauke miške, gėrėdamasis pilna stovyklavimo patirtimi. Tai apima miegojimą į palapinę, posėdį prie židinio ir valgio gaminimą su malkomis. Tokiu būdu jūs turbūt nematote, kaip stovyklavimo dujinė viryklė gali padėti jums. Jei jūs stovyklaujate, tikėdamasis virti ir užkurti laužą su malkomis, kurias jūs renkate iš kempingo tada, jūs ruošiatės nusivylimui.

Svarbi Jūsų Stovyklaujančio Įrenginio Dalis

Stovyklaudamas, įrenginys, kurį jūs nešate yra svarbus ir daiktai, jūs turėsite padėti jums su šildymu ir valgio gaminimu. Dujos, stovyklaudama krosnis yra svarbi įrenginio dalis, net jei jūs planuojate panaudoti medieną. Portatyvus degiklis yra patogesnis negu malkos todėl, kad malkos gali būti labai sudėtingos, kad uždegtų kai drėgnas
Net kai tai apšviečia, jūs baigsite tuo, kad turėsite reikalo su daug dūmų, jei jūs nebūsite laimingas, ir vyksta, malkos yra sausos.

Portatyvūs Degikliai Stovyklavimui

Yra daug portatyvių degiklių, su kuriais jūs galėjote nuspręsti stovyklauti. Jie visi turi skirtingas kokybes priklausomai nuo tipo kuro, kurį jie vartoja. Krosnys vartoja baltas dujas (Žibalas), butanas ar propanas. Coleman portatyvios krosnys vartoja baltas dujas ar Napthta. Baltų dujų pranašumas yra toks, kad jos dega labai efektyviai ir gamina aukštą kiekį karščio kiekvienam dujų vienetui. Nenauda su tuo yra, kad skystas kuras yra labai degus ir gali sukelti ugnį jei išlietas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didžioji dalis Dujų, stovyklaudamos krosnies miltelių kasetės vartoja ar butaną ar propaną. Šitų dviejų kuro tipų pranašumas yra toks, kad joks uždegimas nėra reikalingas. Tai yra nepanašus baltomis dujomis ir kitais skysto kuro tipais, kur išankstinis pašildymas gali paimti jus iki kelių minučių. Propanas pasirodo geriausiai šaltame ore ir turi būti geriausiu pasirinkimu, jei jūs norite kažko patikimo.

Verdanti Krosnis

Jei jūs planuojate padaryti kažkokį rimtą valgio gaminimą, stovyklaudamas, jūs turite taip pat svarstyti verdančios krosnies pasirinkimą. Verdanti krosnis atvyks su apribotu gebėjimu virti palyginti su jūsų reguliaria krosnimi namie, bet gali padėti jums patogiai virti daugumą daiktų, kuriuos jūs verdate namie. Gamyba bando išlyginti naudą ir mobilumą, kad, kadangi jie prideda ypatybes, jie vis dar padarytų tai lengva jums nešti aplink.

Anksčiau, negu jūs nueisite, kad apšviestumėte ugnį su stovyklavimo dujine virykle, jūs turite konsultuotis su savo vietos valdžia ir miškininkystės pareigūnais, kad sužinotumėte, jei tai turi gerai suvartoti dujas tame rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>