Pats gynybos produktai lokio atakoms – būti paruoštas

parašė , 2013-02-20 13:04

Išeidamas į gamtą yra kažkas, kurį Prekės gyvūnams jų gyvenimo laiku. Stovyklavimas, keliaudamas pėsčiomis, medžiodamas ir daug kito veiksmo yra visi puikūs pasirinkimai, kurie gali padėti žmonėms gėrėtis ir patirti mūsų natūralias apylinkes. būti paruoštas, darydamas bet kokią lauke veiklą yra būtinas geros patirties turėjimui.

Stovyklaujant, reikia turėti deramą įrangą ir rajono žinias, kad Prekės gyvūnams per. Tas pats laikosi teisingas einančiam medžiodamas. Žinojimas deramų saugumo procedūrų ir būti paruoštas nelaimingiems atsitikimams ir kritiškai padėčiai yra kritiški. Daug rajonų, kuriuose žmonės nusprendžia praleisti savo laiką yra apgyventi gyvūnų, kurie ne būtinai nori žmonių aplink.

Vienas tipas gyvūno, kuris krinta į tą kategoriją yra lokys. Kad ir kada žmonės ketina būti rajonuose, kur lokiai gyvena, nepaprastai svarbu nešti pats gynybos produktai lokio atakoms. Šitie produktai gali apimti skambučius ar pavojaus signalus, skirtingus purkštuvų ir kitų lokio repelentų tipus. Net Kalnagūbrio Klubas rekomenduoja lokio purkštuvą visada užpakalinėje šalyje

Daugumos gyvūnijos ir augalijos ekspertų patvirtino tam tikrus Prekės gyvūnams kaip geriausią tipą pats gynybos produktai lokio atakoms turėti. Tai labai padrąsinama ir net reikalinga tam tikruose rajonuose žmonėms turėti tam tikros rūšies lokį, atstumiantį ant jų, kad būtų parke ar natūraliame rajone.

Vienas labai svarbus aspektas naudoti lokio purkštuvą yra, kad tai turi būti prieinama visada. Kai pėsčiųjų žygis ar medžiojimas, laikydamas purkštuvą kuprinėje yra turbūt ne geriausias pasirinkimas. Ši vieta nepaliks asmenį beveik jokiu laiku panaudoti purkštuvą.

Jei lokys krauna žemyn ant asmens, ten tiktai galimybė išgyventi ataką galėtų būti naudojimu vieno iš pats gynybos produktai ankščiau paminėtoms lokio atakoms. Nešimas lokio purkštuvo pistoleto dėkle aplink taliją yra geriausias taškelis, kad sugebėtų pasiekti tame skubiai, jei lokio susidūrimas vyksta. Taip pat manoma, kad lokio pipiro purkštuvas būtų sulaikytas aplink bet kokios stovyklavietės valgio gaminimo rajoną tuo atveju, jei lokys padarytų kaltinimą maiste.

Pasigėrėjimas gamtos ir būdamas lauke yra daiktai, kuriuos visi žmonės Muzikos įrašai yra geriausias būdas įsitikinti, kad geras laikas yra turėtas visų. Naudojant pats gynybos produktai lokio atakoms yra būtina dalis į bet kokį pakavimo sąrašą, jei jūs vadovaujate į lokio teritoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>