Paskolos – dar greitesnis būdas gauti pinigų

parašė , 2014-01-17 09:05

Turbūt nereikia nė sakyti, kad tuomet, kai pritrūksta pinigų, būna itin nemalonu. Deja, kartais taip nutinka, atrodytų. Pačiu netinkamiausiu metu – iki algos lieka vos keletas dienų, o pinigų reikia tuojau pat. Tokiu atveju paskolos gali būti pačia geriausia išeitimi, kai žinote, kad greitai galėsite paskolą grąžinti.

paskolosSvarbu žinoti, kad paskolos, imamos trumpam laikui, turi būti grąžinamos vienu mokėjimu, pavyzdžiui, jei pasiskolinama du šimtus litų, jie turi būti grąžinami vienu kartu nustatytą dieną. Greitos paskolos gali būti suteikiamos ir ilgesniam laikui, pavyzdžiui, jei skolinamasi kelis tūkstančius litų, galima sudaryti sutartį ir paskolą grąžinti per vienerius ar dvejus metus. Tokiu atveju kiekvieną mėnesį reikėtų pervesti nurodytą sumą.

Paskolos gali būti suteikiamos tiesiog internetu,m taip taupant klientų laiką. Pasiimti paskolą labai paprasta, tereikia atlikti kelis žingsnius:

1. Užsiregistruoti paskolos tiekėjo internetiniame puslapyje.

2. Iš savo banko sąskaitos pervesti simbolinio dydžio sumą (paprastai tai būna vieno cento mokestis, kuris reikalingas patvirtinti paskolos gavėjo sąskaitos numeriui). Tokiu atveju išvengiama nesusipratimų, kad pinigai bus pervesti į ne tą sąskaitą (duomenis suvedinėjant rankiniu būdu gana dažnai priveliama klaidų).

3. Pasirinkti norimo dydžio sumą, perskaityti sutarties sąlygas ir patvirtinti paraišką.

Ir viskas, jums beliks laukti, kol jūsų paraiška bus išnagrinėta ir pateiktas atsakymas dėl paskolos suteikimo. Jei jūs atitiksite reikalavimus paskolai gauti, pinigai bus pervedami nedelsiant. Paprastai paraiškos pildymas užtrunka ne ilgiau nei dvidešimt minučių, o jei dėl paskolos kreipsitės bendrovės darbo metu, pinigai jus pasieks nedelsiant. Jei paskolą iš tos pačios bendrovės imsite nebe pirmą kartą, viskas vyks kur kas greičiau, ir jums nereikės gaišti laiko, pildant savo asmeninius duomenis.

Taigi, jei pritrūkote pinigų, kreipkitės dėl paskolos suteikimo – tai labai greita ir paprasta, tačiau turėkite omeny, kad tai yra finansinis įsipareigojimas, ir pasiskolintą sumą privalote grąžinti laiku. Už pradelstas dienas bus skaičiuojami delspinigiai, taigi, būkite gudrūs ir nepermokėkite daugiau. Nors paskolos suteikiamos gana paprasta tvarka, nepamirškite, kad tai neatleidžia nuo atsakomybės pinigus grąžinti laiku – įsitikinkite, kad pasiskolintą sumą tikrai galėsite grąžinti be didesnių keblumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>