Paprasti būdai atnaujinti jūsų virtuvę

parašė , 2015-01-21 19:54

Jūsų apstatymo gaivinimas turi ne būtinai tapti košmaru chaotiškų sąrašų ir nepataikė į biudžetą. Iš tikrųjų, makeover galėjo būti labai lengvas, jei derami metodai yra priimti. Skaitytas toliau keliems draugiškiems biudžetui patarimams jūsų ypatingai kulinarinei erdvei.

Prekystalių retušavimas

Išreiškiant prekystalių atnaujinimu, ekspertai rekomenduoja, kad jūs išleistumėte tiek daug, kiek jūs galbūt galite leisti sau. Atidarytas priešingas sąvokos sustatymas vaidina pagrindinį funkcinį ir regimąjį vaidmenį tame mažame maisto centre.

Natūraliems akmenims ir šiuolaikiškoms marmurinėms alternatyvoms dažnai reikia daug palaikymo. Tai pasiekia papildomas kainas jums, kadangi jie yra ganėtinai brangūs. Kvarcas yra smarkiai siūlytas dėl priežasties, kad tai gaunama įvairovėje spalvų be buvimo faktiškai nesugriaunamas vadinasi sukūrimas to ilgalaikė investicija
Tiems lauke protingiau įvertintam pasirinkimui, laminatas būtų geras pasirinkimas.

Kabinetų perdarymas

Naminė Tikrovės Išteklių Centro žiniatinklio svetainė, Trac pažymi, kad kabinetai yra sunkiausi pasikeisti daugiau, negu visa kita todėl, kad visi kiti dalykai turi iš pradžių išeiti. Galbūt geriausias ir ekonomiškas metodas gauti tuos neįtikėtinus naujus žvilgsnius turi tik iš naujo stovėti su jūsų kabineto durimis. Iš naujo stovėti su kabineto durimis sukelia procesą, kuriame originalios durys yra atskirtos, purškė, kai esantis ne svetainėje ir paskui įdiegė atgal į jų originalią padėtį. Tačiau svarbu tikrinti bet kokiam deformavimui ar sagging lentynose prieš susidūrimą iš naujo. Ant viršūnės to tikrinimo žalai, padarytai vandens ar juodžemio kabineto interjero viduje.

Nueikite Kriauklių Sugluminimui

Kad gautumėte tą vientisą žvilgsnį, ketinkite, kad ekspertai pataria gauti undermount kriauklę. Būtina turėti galvoje mastą, pasirenkant jūsų kriauklės dydį. Mažesnėse vietose kaip kooperatinis butas, didelė kriauklė galėtų baigti tuo, kad suvalgytų viršuje priešingą erdvę ir atrodytų neproporcinga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įdiekite Įspūdingą Backsplashes

Backsplash gali būti apžiūrėtas kaip šeimos maisto centro papuošalai. Tai yra taškelis, kuris siūlo jums galimybę švirkšti asmenybę, struktūrą, struktūrą, spalvą ir švytėjimą.

Kai biudžetas yra labai apribojantis, porcelianinės metro plytelės galėjo būti gražia alternatyva. Tai turi gebėjimą natūraliai prašmatnumo žvilgsnio, ir tai tinka apstatymo stilių ir spalvų derinių asortimentui.

Neįtikėtinos Efektyvios kainoje Grindys

Visa laiko numylėtinis išreiškiant pakloto pasirinkimu ant apriboto biudžeto yra marmoleum. Su marmoleum jūs galite sukurti juostas, sienas ir struktūrą daugelyje struktūros ir spalvų. Papildomai, tai neįtikėtinai patogu tuo metu, kai po kojomis ir reikia nepaprastai mažo palaikymo. Kitas gyvybingas pasirinkimas yra lipduko plytelės, kurios buvo suprojektuotos, kad pamėgdžiotų estetiką, pasiūlytą medinių planų. Papildomas pasirinkimo vertės svarstymas yra porcelianinės plytelės.

Niekada neįvertinkite nepakankamas gerų dažų valdžios. Pagal Seną Namo Žurnalą, galima atnaujinti naudojimo dažus diapazone kelių, kurie gali pakeisti aparatinę įrangą ant jūsų stalčių ir indaujų, kad manytų kad visiškai naujas jausmas.

Didžiausias patarimas kai prieita prie projektavimo ant aptempto biudžeto turi iš tikrųjų prasidėti nuo biudžeto. Projektuotojai rekomenduoja rinkti vieną dalyką, kuris jūs jaučiate, kad jūs negalite apsieiti ir atgal triauškinti skaičius nuo ten. Į keitimo reikmenis ir lauke kaip priešingos reikmenys ir pašluostės yra kitas pasiekiamas paprastas ir efektyvus metodas keisti jausmą ir spalvą su minimalia kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>