Lūpų putlinimas: bazinė info besiruošiantiems

parašė , 2017-11-21 22:44

Lūpų putlinimas kainaLūpų putlinimas yra gana paprasta ir greitai atliekama procedūra. Kol vieni vis dar baiminasi, kiti drąsiai ryžtasi. Svarbiausia, kad putlinimas – tai net ne operacija, o tik paprasčiausia procedūra, kuri atliekama gana greitai ir nepaliekant jokių neigiamų pasekmių. Lūpų putlinimas kaina yra nedidelis, tad vis daugiau žmonių pagaliau nusprendžia ne tik paputlinti savo lūpas, tačiau tuo pačiu joms suteikti kur kas išraiškesnę formą bei pagerinti simetriją.

Jeigu norite pasididinti lūpas – tokiu atveju esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje surašysime visą pagrindinę informaciją, kuri yra susijusi su lūpų putlinimu.

  1. Didelis pliusas tai, kad jau po pirmųjų dūrių yra pamatomi akivaizdūs rezultatais tad tiek gydytojui, tiek pacientui yra patogu matyti, kaip pasikeitė lūpos ir kiek užpildo dar reikia, kad pavyktų pasiekti norimą rezultatą. Nereikia bijoti – dūriai yra visiškai neskausmingi ir labai paprastai bei greiti.
  2. Priklausomai nuo lūpų dydžio, kurių norite, procedūros laiko tarpas gali skirtis. Tačiau dažniausiai netrunka ilgiau nei 30 minučių. Dažniausiai dar trumpiau, tad galite pamiršti sudėtingas procedūras. Lūpų putlinimas yra greitas ir paprastas būdas pasididinti lūpas.
  3. Natūralu, kad po atliktos procedūros lūpos gali būti kiek patinusios. Taigi, jos bus didesnė nei kad realiai. Jau po kelių dienų patinimas sumažės ir galėsite pamatyti realių vaizdą, kuris jus džiugins veidrodyje ateinančius metus.
  4. Lūpų putlinimo kaina nedidelė, tačiau rezultatai yra ilgalaikiai. Bent jau metus galėsite nesukti galvos dėl savo lūpų, kadangi būtent tiek laiko sėkmingai jos atrodo putlios ir gyvos, elastingos.
  5. Po procedūros kiekvienas asmuo gauna informacinį lapelį, kuriame surašyta, kaip reikia rūpintis savo lūpomis, kad jos kuo ilgiau išliktų gražios bei patrauklios. Svarbiausia, kad priežiūra nėra sudėtinga, tad tas kelias minutes per savaitę reikia skirti. Rezultatai bus gražesni. Juk reikia rūpintis ir neputlintomis lūpomis.

Lūpų putlinimas yra ilgalaikė procedūra ir kai jau minėjome, bent jau metus laiko galėsite visiškai nesukti galvos dėl nuostabaus veido. Tačiau kai kurie pacientai skundžiasi, kad jau po trumpo laiko rezultatai nebedžiugina. Hialurono rūgštis sutirpti per kelis mėnesius tikrai negali. Paprasčiausiai pasirinktas per mažas kiekis. Dažnai žmonės nori kardinaliai didesnių lūpų, tačiau labai svarbu nepersistengti. Saikas, šiuo atveju, yra labai svarbus.

Vienas atsakymas į “Lūpų putlinimas: bazinė info besiruošiantiems”

  1. Gpklinika.lt sako:

    Lūpų korekcija injekcijomis yra lengva ir greita priemonė moterims, kurios neturi tiek daug pinigų operacijai ir nori nežymios korekcijos, o gal būt tik pabandyti pažiūrėti, kaip atrodys su putlesnėmis lūpomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>