Kreditai nuo 18 metu

parašė , 2013-03-27 15:22

Kuris puikus laikas, kad pradėtumėte verslą, jūs galite gauti pigius pinigus, ir palūkanų normos yra žemutinės ribos kaina. Deja jie turbūt nėra pasiekiami jums, tai taip pat kaip kreditai nuo 18 metu perka namus šiomis kreditai nuo 18 metu dienomis, daugiau negali jūs gauti geriausios kokybės žemas palūkanų normas su nuliu žemyn, tos dienos yra baigtos. Neseniai, kažkas atvyko į mūsų specialistų grupę su blizgančiu verslo planu, toks, kuris buvo taip geras, aš svarsčiau pasiūlymą to mano draugams, kurie yra Angelo investitoriai, ar metimas jo į kitą pažįstamą, kas yra rizikos kapitalo investuotojai.

Kreditai nuo 18 metuaunuolis ir jo komanda norėjo gauti pigesnius pinigus, jie norėjo pasiskolinti tai su kreditai žema palūkanų norma, ir todėl, kad mintis buvo taip gera, ir jų ekonominės visiškai gyvybingos perspektyvos, jie norėjo pastatyti savo verslą savarankiškai, ir sulaikyti teisingumą. Kas galėjo apkaltinti juos? Ir taip, jie truputį sužlugdytų tam tikrą pramonės sektorių, bet tuo pačiu metu jie atneš naujas naujoves, kurios būtų plačiai gautos abiejų vartotojų ir korporacinių klientų.

Tiktai viena problema su tuo, jų galimybėmis, gaudama verslo paskolą nėra tokia, kad geras, niekas ant jų komandos neturi daug vertingų dalykų keliu, nors jie yra pakrauti su studentų paskolomis. Tai yra protinga grupė, jie žino tai, ką jie daro, ir jie nori atkakliai dirbti paleidime. Verslo planas yra garsinis. Tačiau, iš realistinio ekonominio požiūrio, net su šitomis žemomis palūkanų normomis, mes neketiname paskatinti vystymąsi JAV iki mažų įmonių, ir paleidimas gali paskola studentams dalyvauti tokiose paskolose. Ši kompanija mano socialiniuose tyrimuose čia negali užauginti, negali pasamdyti daugiau tarnautojų, ir gali vos palikti pagrindą be grynųjų pinigų įpylimo, ar tai būti nuo paskolos ar kito šaltinio.

Gera šio punkto iliustracija galbūt buvo geriausiai išdėstyta 2012 m. birželio 19-ąją Wall Street Journal kreditai nuo 18 metu straipsnio "federacijoje, Grumiasi Su, Kaip Geriausiai Sujungti tiltu Amerikos Kreditą, Pasidalo," prie Darbo Hilsenbrath, tačiau jo straipsnyje jis aptarė iššūkius vidutinei klasei tam, kad nupirktų automobilius, namo naujovinimas, ar padėti bėdoje per perėjimą darbe ar būti truputį po naudotu laikinai. Vienas asmuo jo straipsnyje išdėstytas; "jūs galite gauti pinigus visą dieną, jei jums kreditai nuo 18 metu nereikia pinigų."

Tame guli tikra problema. Esu aš tam, kad išplėsčiau SBA paskolinu programą? Iš tikrųjų, aš esu ne todėl, kad, kadangi ankstesnė franšizę parduodanti kompanija, kurią aš studijavau apie visas lankų kompanijas turėjo praeiti, ir tipai paskolų, kurias SBA norėjo padaryti, ir sąlygos, jie apgauna tas firmas. Jie iš tikrųjų nėra kad geri reikalo.

Atrodo, tarytum vyriausybė tikisi, kad mažos įmonės išplės savo einamąsias firmas ir išims SBA paskolas, bet bet ką, kas yra versle, kam reikia pinigų, kad pasiliktų versle, ar užaugtų, turbūt nenori išimti daugiau ne paskolų ir įsitraukti daugiau skolos šiuo momentu. Tos kompanijos, kurios ganėtinai taisosi, tie, kuriems iš tikrųjų nereikia pinigų, gerai, yra daug pigių pinigų ten, neturėdamos turėti reikalo su visu biurokratizmu ir SBA. Gerai taip, aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>