Kodėl virtuvė yra namų širdis?

parašė , 2013-08-12 20:12

Daug žmonių būtų išgirdę posakį, kad virtuvė yra namų širdis. Bet kodėl yra tai? Yra daug priežasčių, kodėl virtuvę laiko centriniu ar pagrindiniu namo rajonu. Bet kokiame matuojamajame turte, apimdama didelį užmiesčio namą ar mažą buto butą, virtuvė yra turbūt svarbiausias rajonas namo ir vienas iš labiausiai panaudotų ir praktinių turto rajonų.

Yra keturios priežastys, kodėl mes manome, kad virtuvė yra ir visada bus namų širdis:

1. Tai yra, kur maistas yra. Žmonės apskritai būriuojasi, kur yra maisto. Virtuvė yra rajonas namų, kurie turi savyje visą maistą, paruoštas padarytuose konteineriuose ar atskirose sudedamosiose dalyse, paruoštose gaminti valgį į nuostabų valgį. Valgio gaminimas ar maisto paruošimas yra kažkas, kas vyks kiekvieną pavieniui dieną ir galbūt kelis kartus diena, ypač jei bus šeima namuose
Turėjimas žmonių, dirbančių virtuvėje, daro tai svarbiu ir labai būtinu namų rajonu.

2. Daug žmonių turi virtuvinius rajonus / pietų sujungtus rajonus. Tai leidžia didesnę erdvę, kur šeima ir žmonės gali rinktis socialiniame gebėjime. Šios socialinės erdvės turėjimas reiškia, kad virtuvė visada ketina būti namų centru. Turėjimas pietų ir virtuvės reiškia, kad didesnė erdvė užleidžia kelią šeimoms, kad jungtųsi, kol maistas yra ruošiamas ir paskui valgyti visa tai kartu aplink stalą, kuriuo daug žmonių tiki, yra mirties tradicija Jungtinėje Karalystėje, bet iš tikrųjų yra kaip tik taip, kaip populiarus kaip visada, kai pietų ir virtuvė gali būti sukombinuoti.

3. Šiuolaikiniai prietaisai daro virtuvę smagia vieta būti. Yra daug šiuolaikinių prietaisų, kurie gali priversti virtuvę jaustis labiau daug jaudinantys, prisideda asmeninis prisilietimas prie namų. Yra tradicinių prietaisų tokių kaip mikrobangų krosnelės, skardinių atidarikliai ir skrudintuvai, bet mes kalbame ekscentriški prietaisai. Tai apima virtuvinius įrankius, kurie buvo suprojektuoti plonam praktiškumui ir malonumui. Daug žmonių turi iPads ar kitas užrašų knygeles virtuvėje, kuri leidžia jiems sekti receptus skubiai atliekamame jų virtuvėje, kol jie gamina valgį.

4. Virtuvė leidžia daugiatikslį naudojimą novatoriškame ir šiuolaikiniame projekte. Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti virtuvėje, tik negamindamas valgį bet taip pat ir tvarkydamasis, darydamas gėrimus ir net kalbėdamas telefonu. Virtuviniai įdiegėjai gali sukurti gražią erdvę jūs, kad dirbtų. Virtuvinis įdiegėjas gali panaudoti jūsų stilių ir biudžetą, kad išvystytų erdvę, kurioje jūs iš tikrųjų mėgstate leisti laiką. Kartais virtuvė taip pat yra prijungtas prie sodo, atsižvelgdama į labai praktinę erdvę iš tikrųjų.

Vienas atsakymas į “Kodėl virtuvė yra namų širdis?”

  1. Karolina sako:

    Virtuvėje vyksta daug labai įdomių procesų. Nuo maisto gaminimo iki tarpusavio bendravimo. Mes taip pat virtuvėje auginame salotas( https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/salotos ) ant palangės, tai tapo ir mini mano darželis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>