Kas labiau apsimoka: nuomotis ar pirkti automobilį

parašė , 2017-01-15 19:33

Tiems, kam autonuoma niekada gyvenime nebuvo reikalinga ir viską visuomet pavykdavo susitvarkyti tiesiog su nuosavu automobiliu, gali pasirodyti keista, kad kažkas kažką nuomojasi. Tačiau nereikėtų mąstyti taip siaurai ir viską spręsti tik pagal save. Juk iš tiesų automobilių nuoma vieniems gal ir atrodo nereikalingas dalykas, o kitiems – kaip labiausiai apsimokanti naudojama transporto priemonė.

Gyvenimas miesto centre

Nuoma iš NeoRentKai kurie Senamiesčio ir miesto centro gyventojai, turintys nuosavą automobilį, galėtų papasakoti, kiek daug problemų dėl to turi. Pirmiausia, jie nuolat yra priversti važinėti pačiomis siauriausiomis senamiesčio gatvelėmis. Be to, nuolat tenka susidurti su situacija, kai nėra kur pasistatyti automobilio. Miesto centras, o ypatingai Senamiestis, yra itin nepralaidus automobiliams, čia susidaro sunkiausiai atkemšami transporto kamščiai ir mašinos sunkiai spraudžiasi viena prie kitos. Bet tai dar ne viskas. Dar reikia turėti omeny ir tai, kad tos mašinos iš tiesų reikia labai retai.

Štai dėl ko kai kurie centro gyventojai tiesiog neperka automobilio, o kai reikia – pasinaudoja taksi arba autonuoma. Taksi tinka tuos kelis kartus, kai tenka važiuoti kažkur mieste, o autonuoma, kai planuojama ilgesnė kelionė. Tai labai patogu tiems, kas gyvena ir dirba centre, todėl susisiekti gali tarsi nedideliame miestelyje, kur visi reikalingi objektai yra greta vienas kito. Taip pat reikia pažymėti, kad ir viešasis transportas leidžia lengvai judėti. Na, o kai norisi nuvažiuoti kur nors toliau, pasiimti savo šeimą, augintinius ir daiktus – tam idealiai tinka automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Nepirkdami mašinos, jie išvengia įvairių mokesčių, o taip pat ir galvos skausmo, kai kas nors mašinai atsitinka.

Gyvenimas užmiestyje

Priešingai, žmonės, gyvenantys toli nuo miesto, neišsiverstų be automobilio. Jiems būtinai reikia nuolat keliauti su mašina, nes tai vienintelis kelias jiems laiku spėti į darbą, pasiimti vaikus ar nuvežti. Jeigu gyvenama kažkur priemiestyje ar netgi tokiame tolimame rajone kaip Pilaitė, iškart tenka susidurti su panašiais susisiekimo klausimais. Tuomet nuomotis mašiną būtų nuostolinga, nes jos prireikia kone kiekvieną dieną. Tad kad ir pigiausia mašina atsieina ekonomiškesnis sprendimas.

Darbas ant ratų

Dar vienas žaidėjas – darbo mašina. Kartais, kai daugumą klausimų galima sutvarkyti su darbine mašina, taip pat neapsimoka pirkti savos. Tuomet, jeigu kartais labai prireikia auto, o darbinės paimti negalima, tiesiog verta išsinuomoti automobilį ir taip daug kas bus išspręsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>