Kaip suprojektuoti jūsų svajonės virtuvę

parašė , 2013-10-11 11:43

Virtuvė yra bet kokių namų širdis. Tai yra, kur jūs išleisite daugumą savo laiko paruošimo valgių, valgymo, ir bendravimo su jūsų šeima, todėl svarbu, kad yra suprojektuotas tinkamai. Su labai daug faktorių, kad atsižvelgtų, projektuojant naują virtuvę, tai gali būti sunkia užduotimi žinoti, kur prasidėti. Šis straipsnis aprūpina kai kuriuos aukščiausius patarimus ant, kaip suprojektuoti virtuvę, taip pat kaip kaip surasti teisius virtuvinius tiekėjus jūsų poreikiui.

Planavimas

Pirmas žingsnis į jūsų virtuvės projektavimą turi padaryti planą bendro ploto, su kuriuo jūs turite dirbti. Paimkite ruletę ir išmatuokite ilgį, plotį, ir kambario aukštį. Panaudokite šituos matmenis, kad padarytumėte sumažintą planą jūsų virtuvės ant popieriaus dalies
Nepamirškite apimti bet kokias ypatingas ypatybes ant plano, tokias kaip žemos lubos, langai, ir tarpduriai. Jūs galite tada panaudoti pieštuką apmatams mintyse virtuvei vėlesnėse planavimo stadijose. Būkite įsitikinęs, kad paimsite šį popierių su jumis, jei jūs ketinate pažiūrėti į virtuvinius produktus parduotuvėje.

Kitas pasirinkimas nuperka kažkokią 3-ąją projekto programinę įrangą. Ši programinė įranga leis jums įstoti į matmenis virtuvės, ir tai bus automatically kurti 3-ąjį kambario planą. Tada daug lengviau pamatyti, kaip prietaisai pritaikys, ir kas jie atrodys kaip anksčiau iš tikrųjų pirkti juos.

Ypatybės

Dabar atėjo laikas svarstyti visas ypatybes ir prietaisus, kuriuos jūs idealiai mėgtumėte turėti jūsų virtuvėje. Jūs galite pažiūrėti į kai kurias iš pagrindinių virtuvinių mažmenininkų žiniatinklio svetainių, kad pamatytumėte, kokie šiuolaikiniai produktai yra pasiekiami. Kai kurios mintys apima virtuvines salas, dvigubas kriaukles, ir indukcijos viryklės viršų. Taip pat galvokite apie tai, koks laikymo pasirinkimas jūs turėsite sugebėti patogiai sukaupti jūsų puodus, kaistuvus, keramikos dirbinius, elektrinius prietaisus, ir stalo įrankius.

Stilius

Jūsų virtuvės stilius turi papildyti likusią dalį namo. Jei jūs gyvensite senuose namuose, tai jūs norėsite pasirinkti labiau tradicinį stilių, tuo tarpu, jei jūs gyvenate naujame – stato tada, jūs galite bandyti su labiau šiuolaikiniais prietaisų ir pritaikymų stiliais. Jūs galite gauti kažkokį virtuvinį įkvėpimą, žiūrėdamas į fotografijas virtuviniuose projekto žurnaluose.

Suprojektuokite Komandą

Jei jūs esate rimtas apie gražios virtuvės kūrimą, tai jūs galite norėti pasamdyti ypatingą virtuvinį projekto specialistą. Jie sugebės pažiūrėti į jūsų planą ir pasakyti jums, jei tai bus funkcinis. Jie taip pat panaudos savo ekspertizę ir žinias, kad siūlytų kai kurias projekto ypatybes, kurios gali būti pridėtos prie jūsų virtuvinio projekto.

Geriausia vieta nupirkti vyriausybės vadovo neoficialius patarėjus ir prietaisus yra nuo specialisto tiekėjo, kadangi jie turės geriausią pasirinkimą produktų, ir mokytus tarnautojus, kurie sugebės padėti jums padaryti teisingus pasirinkimus. Visada naudokite patikėtą ir gerbiamą kompaniją, kad garantuotumėte, kad jūs perkate aukštos kokybės produktus, kurie yra pastatyti trukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>