Įrankiai jums reikia, įdiegdamas granitines kontrviršūnes

parašė , 2014-03-24 16:17

Jūsų savas saugumas yra labai svarbus, taip įsitikinkite, kad jūs turite pirštinių ir beskeveldrių stiklų porą. Anksčiau, negu jūs pradėsite, jums reikės didelio ritinio popieriaus ar kietos medžiagos, kur jūs galite sukurti šabloną egzistuojančios kontrviršūnės ant naujo kontraukščiausio projekto. Ruošdamas šabloną jūs turite būti labai tikslus ir tikslus žymėjime visos vietos kriauklių duobėms ir kitam atidarymui ant granitinės plokštės ar plytelės. Jums reikės šlapio, pamatė tam, kad sumažintų granitą prieš projekto vėl ėmimas. Šlapias pamatė, yra taip pat panaudotas, kad nupjautų plytelės galus, kad jie galėtų tikti tiksliai ant plytelių eilės. Veržiklis pamatė, yra taip pat panaudotas, kad sumažintų duobes faneroje, kai jūs stiprinate kontrviršūnę
Kai tik jūs sumažinote granitą į pageidaujamą dalių naudojimą vibruojantis minkštas įklotas šlifuoklis, kad lygintumėte ir nuobodus paviršius. Pieštukas ar žymeklis yra svarbūs jums, panaudos tai, kad pažymėtų visus palūkanų punktus. Dengimo čerpėmis mentė yra panaudota, kad pritaikytų cemento skiedinį prekystaliui.

Jums reikia švaraus 5 galonų kibiro, kur jūs galite sumaišyti thinset kartu su irklo maišytuvu, kuris daro darbą daug lengvesnį ir greitesnį. Geriausias thinset, kad panaudotų yra baltas todėl, kad dažytas yra linkęs kraujuoti per plytelę. Kvadratinė rantyta mentė yra panaudota, kad skleistų thinset ant kontrviršūnės. Pradėkite nuo lyginimo sluoksnį ir paskui panaudokite rantytą galą mentės ant vidinio granitinės plytelės kampo. Per įdiegimą jūs būsite pastoviame naudojime 2′ ir 4′ lygmens, kuris padės jums palaikyti teisingą vertikalią ir statmeną orientaciją. Plytelė gali nueiti iš linijos truputėlį, ir pataisyti tai jūs turite panaudoti guminį medinį plaktuką, kad prijungtumėte tai lengvai ir spaustumėte tai thinset. Plytelė galėtų turėti būti vėl nustatyta visiškai taip naudojimas įtraukimo puodelis, kad kištų tai viršuje ir vėl nustatytų tai, nenaikindama likusios dalies plytelių. Jums taip pat reikia mėlynos greitos paleidimo kasetės, kurią jūs galite panaudoti, kad sutelktumėte dvi dalis plytelių ir neleistumėte jiems slysti ar paskęsti. Kasetė gali taip pat būti panaudota, kad apimtų siūles, kol jie nėra visiškai sausi.

Silikono ruonių medžiotojas kamšo, ir užkamšymo ginklas yra taip pat panaudoti, kad priklijuotų granitinę plytelę į fanerą, poliesteris bazavosi, sakai yra panaudoti, kad užpildytų siūles ir neleistų vandeniui skverbtis per tada apimtas mėlyna dailininko kasete. Po to, kai jūs baigėte įdiegti granitinį kontrviršūnės naudojimą kokybiškas ruonių medžiotojas, kad patvirtintumėte paviršių ir darytumėte neporingas į skysčius ir kitą medžiagą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>