Granitas gali kontrpralenkti būti sugadintas?

parašė , 2013-03-17 16:38

Su granitu jūs neturite jaudintis dėl įbrėžimų todėl, kad mineralai, turėti savyje kaip lauko špatas ir kvarcas, priverčia jį įsibrėžti atsparus. Niekas jūsų virtuvėje negali sukurti įbrėžimo ar įlenkimo, vienintelis tai, kuris gali trumpėti ar įsibrėžti, granitas turi būti padarytas iš brilianto, kuris yra pasaulinis kiečiausias akmuo. Tokiu būdu laikykite toliau savo sutuoktuvių žiedą. Yra kai kurių iš daiktų, kurie yra potencialiai naikinamieji į jūsų granitinę kontrviršūnę.

Jei jūs turite creditai pasiekti, trumpėjanti valdyba vengia naudoti granitinę aštrią valdybą todėl, kad panaši medžiaga gali įbrėžti vienas kitą ir būti bjaurių įbrėžimų priežastis ypač, jei jūs turite plokštės kontrviršūnę. Jei jūs tikrai darote trumpėjančią valdybą iš granito, žino, kad jis bus nuobodus jūsų peilio ašmenys
Jei jūs vis dar norite panaudoti granitinę aštrią valdybą, yra įsitikinę, kad tai turi tam tikras kojas, kuris deda virš kontrviršūnės. Jei tai nepadeda kojų rankšluostis tarp kontrviršūnės ir trumpėjančios kreditas valdybos. Taip pat būkite labai atsargūs, judėdamas aplink granitinę aštrią valdybą, jie galite būti sunkus ir jei jūs metate tai ant jūsų kontrviršūnės viršūnės, tai gali atskelti tai. Tai taip pat atlaiko granitą karštas lėkštes.

Nėra jokio lengvo būdo, kuriuo jūs galite nunešti įbrėžimą ant granitinės kontrviršūnės ne, jei jūs nekeičiate jos ar nunešate ją ir iš naujo poliruotas profesionaliai, kuris yra labai brangus. Jei jūs nunešate granitą yra geros galimybės, jūs sulaužysite jį procese jo pašalinimo.

Yra kažkoks bendras valymo produktas, kuris gali sugadinti jūsų granitinę kontrviršūnę, kai kurie iš šitų produktų apima actą, stiklinį valytoją, baliklį ir degreasers. Jūsų tiekėjai greitieji kreditai gali rekomenduoti dalį geriausio valymo sprendimo, kuri yra saugi jūsų kontrviršūnei, ir tai nepaveiks jūsų ruonių medžiotojo jėgos. Yra truputis žinomų skysčių, kurie gali prasiskverbti per granitą jei paliktas ilgam, taip įeikite į įprotį šluostyti bet kokį išsiliejimą ant paviršiaus, tiek greito kiek galima. Granitas galėtų būti sunkiausia uola, bet tai nėra lankstu, taip neperpabrėžkite to, padėdamas per daug svorio į vieną rajoną todėl, kad tai gali sutrūkinėti. Ypač prieš kriauklę ar virėją viršūnė išsijungė. Šitos dvi vietos yra silpniausios vietos ir yra labiausiai neapsaugotos nuo sutrūkimo. Laimei, jei tai dozuoja įsiterpimą kiekvienos šitų vietų, tai gali paprastai būti taisoma.

Jūs išleidote daug pinigų pirkimo ir įdiegiančios granitinės kontrviršūnės taip mažiausiai, jūs galite padaryti, yra ėmimas deramas rūpinimasis tuo. Verskitės dienraščiu, kas mėnesį ir kasmet palaikymo praktikomis, ir jūs turėsite savo granitinę kontrviršūnę žvilgsnis naujo gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>