Geriausios priežastys jūsų virtuvės rekonstrukcijos

parašė , 2015-05-05 21:50

Pagal Realestate, jūsų suremontavimo kainos neturi viršyti 5 % jūsų namo pirkimo kainos. Tai reiškia, kad tipiškas suremontavimo biudžetas Australijos namuose neturi būti daugiau kaip 25.000$ (pagrįstas šykščia kaina 544.800$ gyvenamiesiems namams birželio ketvirtyje, 2014, pagal duomenis, pateiktus Australijos Biuro Statistikos (ABS)). Kad išvengtumėte švaistytis, jūs turite iš pradžių turėti gana rimtą pagrindą, kodėl jūs iš tikrųjų norite rekonstruoti savo namą ir specialiau savo virtuvę.

Yra pavyzdys garsinių priežasčių jūsų virtuvės rekonstrukcijos:
1. Funkcionalumo gerinimas

Tai iš tikrųjų neturi jokios prasmės apskritai turėti virtuvę, kuri yra apriboto naudojimo ar beprasmiška apskritai. Jūs net nueitumėte, neturėdamas jokios virtuvės. Funkcionalumas yra pagrindinis aspektas bet kokiame kambaryje, ypač virtuvėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Šitų klausimų atsakymas padės jums identifikuoti apriboto funkcionalumo svarstomas problemas:

- Yra ten pakankamai erdvės kiekvienam, apėmė maisto ruošimosi?

- Yra ten pakankamai laikymo vienetų visiems dalykams?

- Tai lengva ar sudėtinga pajudėti aplink?

- Kaip lengvas ar sudėtingas tai turi paruošti maistą?

2. Padidinkite Saugumą

Saugumas yra svarbus apsvarstymas bet kokiai projekto ypatybei. Jūs turite garantuoti, kad nelaimingų atsitikimų pavojus yra pašalintas ar bent jau sumažintas lig minimumo.

Įvertindami lygmenį saugumo jūsų valgio gaminimo rajone, įvairius aspektus turi svarstyti, apimdami:

- Oro kokybė: kambarys turi būti gerai išvėdintas.

- Temperatūra: papildomas karštis gali paveikti atlikimą, taip pat kaip sveikatą bet ko dabartis.

- Drėgmė: Drėgnos sąlygos taip pat paveiktų žmonių sveikatą.

- Fizinė struktūra: deramas įrangų ir prietaisų sudėliojimas yra būtinas, kad išvengtų atsitiktinai susidurti su jais ir skaudinti save.

3. Pagerinkite Namo Vertę

Rajonų valgio gaminimas žaidžia lemiamą vaidmenį namo pirkėjų sprendimams įtakoje. Jei jūs planuojate jūsų namo išpardavimas, gera virtuvė rekonstruoja, yra įsitikinęs, kad padidins jos vertę.

Pagal Realestate, gerai suplanuotas ir tinkamai atliktas suremontavimas turi potencialą tiek daug, kiek 10 % į namo vertę pridėjimo. Tai reiškia, kad 20.000$ suremontavimas ant 437.500$ namų gali pridėti tiek daug, kiek 40.000$ ant tokio turto vertės. Tai yra ypač taip, jei tai buvo po jūsų nuosavybe laiko 5 metams ar daugiau.

4. Deramas Laikymas Ir Organizacija

Nors laikymo aspektas nukrinta po funkcionalumu, tai užsitarnauja toliau nuodugniai analizę. Nauji avansai laikymo patogumuose reiškia, kad jūs galite turėti naudos iš patogesnių vartotojui ypatybių, kurios leidžia geresnę naudą ir produktyvumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laikymo patogumai nebuvo daugiau tik apriboti iki maisto dalykų ir rakandų. Jūs galite taip pat paslėpti prietaisus ypatingų vienetų viduje. Tokie prietaisai kaip indų plautuvės, mikrobangų krosnelės ir šaldytuvai gali taip pat turėti tam tikrus laikymo vienetus, kad pritaikytų juos vientiso sustatymo viduje.

5. Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumo aspektas negali niekada būti per stipriai pabrėžtas. Iš tikrųjų, jūs turite pastoviai vertinti energijos naudojimą savo valgio gaminimo rajono viduje, kad identifikuotumėte pagerinimo rajonus. Be to, bet kokia investicija, kurią jūs padedate į energiją taupančius prietaisus yra įsitikinusi, kad išgelbės jus daug daugiau išlaidų, kurias jūs galėtumėte turėti su mažiau efektyviais prietaisais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>