Geriausi keliai šiuolaikiniam virtuviniam suremontavimui

parašė , 2015-07-07 18:03

Šiomis dienomis, niekas negalėjo paversti namų į labiau pageidaujamą vietą negu naujai paversta virtuvė. Virtuvinis suremontavimo procesas yra reiklus, bet jei atliktas gerai, galėtų būti be galo malonus išreiškiant malonumo faktoriumi ir ROI. Carl Vogel, rašantis Šiam Senam Namo Žurnalui, pabrėžia, kad būtina turėti kažkokią mintį anksčiau, negu jūs pradėsite savo suremontavimą to, kas tai galėtų būti iš tikrųjų verta. Didžiausia klaida, kurią daug būsto savininkų padaro leidžia daugiau pinigų ant suremontavimo projekto, negu jų visa naminė vertė galėjo palaikyti. Studijavimas parodė, kad virtuvinė rekonstrukcija didina gryną jūsų visų namų vertę.
Skirkite Į Kontraukščiausią Projektą

Kontrviršūnės yra tipiškai pirmi objektai be jūsų vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų, kuriuos žmonės mato. Jie taip pat, kai žiūrėtas iš virtuvės funkcinė perspektyva, ima didžiąją dalį bausmės. Todėl padėkite savo fondus į juos per investavimą į tokias medžiagas, kurios sugeba paimti kažkokį sunkų daužymą. Nueikite kontraukščiausiam pasirinkimui, siūlančiam puikų balansą tarp funkcijos ir stiliaus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kruopščiai patikrinkite Visą Diapazoną

Krypimas šiomis dienomis yra krosnys, susitelkiančios greitu ir energijos vartojimo efektyvumas maisto ruošimesi. Garai ir konvekcijos orkaitės yra du didelis pasirinkimas, siūlantis didelę energijos ekonomiją, vaduodami jus iš kepimo ir brauningo apribojimo, pristatyto mikrobangų krosnelės, dar ruošiančios maistą greitai. Tuo atveju, jei jūs trokštate ypatingo patobulinimo toks tikrinimo stalčius ar borto grilis, yra keli mišiniai ir degtuko įvairovės, pasiekiamos taip pat.

Išvalykite Denius

Tendencija turi turėti švarius ir aptakius denius. Tai duoda jūsų virtuvei šiuolaikinį pasiturinčiųjų, pažiūrėti. Sudėkite daugumą mažų prietaisų taip, kurie turės pamatyti pakankamai erdvės ant kontrviršūnės, kuri pateisina investiciją, kurią jūs padarėte. Po papildomos sangrūdos pašalinimo, gaukite likusius daiktus, organizuotus, kad duotumėte tą malonų pasirodymą.

Pastatykite Perdirbimo Centrą

Vystykitės į tam tikros rūšies perdirbimo ekspertą per įtraukimą atsidavusio centro perdirbimo į jūsų virtuvinį suremontavimą. Tai tampa geru būdu atsikratyti nuo visų tų šiukšlių dėžių ir krepšių, kurie užgriozdina jūsų virtuvės grindis.

Nueikite Elektroninis Virtuvėje

Niekas nepasakė, kad jūs negalite suprasti teisingai to plokščio ekrano ten tarp virtuvinio veiksmo. Jei jūs galite padėti vienas ant jūsų valties, šeimos furgone, jūs tikrai galėjote padaryti tą patį savo virtuvėje be to. Tai neims papildomų pastangų įkurti portatyvų televizijos vienetą ant viršūnės to šeimos šaldytuvo ar net nueiti visiškai aukšta technologija ir nupirkti įmontuotą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gaukite Stiklinius Priekius Savo Kabinetams

Pašiūrė nuo to seno padaryto kuklumo ir sustojimo, slepiančio jūsų šeimos maisto produktus už tų tamsių ir engėjiškų vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų durų. Duokite kitiems žvilgsnį tikrų savęs savarankiškai, turėdamas stiklinius priekius ant visų jūsų vyriausybės vadovo neoficialių patarėjų ar net eidamas atidarytoms lentynoms.

Atsiminkite Vyresnius Šeimos narius

Vyresni virtuviniai projektai buvo linkę pražiūrėti poreikį ir vyresnės kartos patogumą. Šiandien mes žinome, kad projektas galėjo turėti didelį potencialą tame, kaip jis paveikia vyresnio suaugusio sąveiką su gyvenimu. Žurnalas Senstančio Tyrinėjimo Vol. 2013 įtampos ant svarbumo siūlyti apgyvendinimą ir prieinamas aplinkas, kur šie tam tikri gyventojai galėjo klestėti, nesijausdami socialiai niekinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>