Geresnė vandens kokybė jūsų šeimai su atvirkštinėmis osmoso sistemomis

parašė , 2014-07-02 08:37

Jei jūs galvosite ant linijų įdiegti vandens valymo sistemą jūsų vidaus reikalavimams kokybiško vandens valgio gaminimui ir tikslų gėrimui, jūs nerasite geresnio susitarimo negu atvirkštinė osmoso sistema, kuri tiekia saugų ir skanų vandenį be bet kokio aromato.

Mūsų kasdieniniams reikalavimams, mes priklausome nuo privačių ar viešų vandens šaltinių. Nors vandens valymo augalai, įdiegti municipalinių kūnų, valo particulates vandenį, chemikalai yra pridėti tame tam, kad užmuštų virusus ir bakterijas. Šitie priedai yra žalingi žmonėms taip pat. Trūkumas yra toks, kad valymo įrenginiai negali išimti negyvų bakterijų, chemikalų ir dalelių pramonės atliekų, kurių apimtys palaipsniui kyla vandens gamtos turtuose. Galų gale visi juos tiekia mums, tokiu būdu statydami mus ligų pavojams

Net turėti privatus šulinys nepadeda, kadangi jie yra taip pat suteršti su tais pačiais chemikalais, iš kurių kai kurie turi aukštesnes koncentracijas. Besaikis naudojimas pesticidų ir herbicidų nuo ūkių teršia šulinį virusais ir pavojingomis bakterijomis.

Gyvenamosios Atvirkštinės Osmoso Sistemos – Kaip jie dirba?

Spaudimas, po kuriuo vandenį tiekia viešos vandens tiekimo sistemos ar šulinys kelia molekules vandens per iš dalies poringą membraną, kuri palieka chemikalus, ir paskui jie yra išplauti.

Poros ant membranų, naudotų atvirkštinėje osmoso sistemoje, turi dydį 0.0005 mikronų, tik šiek tiek didesnių negu vandeninių molekulių dydis. Kai vanduo po spaudimu yra keltas per tokias matuojamąsias poras, visi teršalai yra palikti, ir grynas vanduo yra pamaitintas į laikymo baką. Vanduo, turintis savyje visus teršalus, negali praeiti per šią membraną ir galų gale mažėja nusausinti. Atvirkštinės osmoso sistemos, suprojektuotos vidaus naudojimui, gali efektyviai valyti vandenį, užterštą ištirpintais mineralais ir kietaisiais kūnais, sunkusiu metalu kaip vadovavimas, bakterijos, chloras, chemikalai, pesticidai, herbicidai, virusai ir kiti žalingi pramoniniai teršalai.

Įdiegimas atvirkštinės osmoso sistemos visam namų ūkiui bus labai brangus tvirtinimas. Taip, tai labiau praktinis, kad įkurtų sistemą išimtinai vandeniui, reikalingam namų valgio gaminimui ir gėrimui. Ši mažesnė sistema gali būti įdiegta po ar per prekystalį, ir atskiras čiaupas yra taisytas tam, kad tiektų, tai drėkina nuo jūsų laikymo bako.

Filtravimo Stadijos

Atvirkštinė osmoso sistema vidaus paraiškoms atvyksta su filtrų serija. Sistema turi vieną filtrą prieš RO membraną. Tada, tai turi filtrą su aktyvinta anglimi tam, kad filtruotų įeinantį vandenį. Trukmė aktyvinti-anglis duoda suprasti, kad angliniam filtrui duoda cheminį gydymą, kad padidintų jo absorbcijos savybes ir filtravimo gebėjimą. Todėl, vanduo, praeinantis per šią stadiją, yra filtruotas toliau. Vanduo, atvykstantis iš RO filtro, yra sukauptas pastatytame – laikymo bake.

Kai jūs atidarote RO filtro čiaupą, valytą vandenį, turėtą savyje laikymo bake, perduoda per papildomą anglinį filtrą, žinomą kaip poliruoti filtras ar pašto filtras. Šis filtras toliau nuima bet kokius likusius aromatus ar skonį, duodamas tiktai gryną, švarų ir skanų vandenį be bet kokių chemikalų ar kitų teršalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>