Indaploves blomberg

Virtuvinė plytelė backsplash projektai atsigauna su padarytais pagal užsakymą projektais

parašė , 2013-09-26 07:23

Rinkdamas plytelę backsplash gali būti triuškinančia užduotimi. Dauguma žmonių pripažįsta, kad backsplash yra vienas iš pirmų daiktų, kuriuos jūs pastebite, kai jūs einate į virtuvę. Jei ne teisė, tai gali sukurti atjungimą su kiekvienu kitu projekto elementu kambaryje.

Pirmas daiktas kurį aš siūlyčiau, anksčiau, negu jūs net pradėsite žiūrėti, turi padėti save teisingame nusiteikime. Svarstykite visus elementus, kuriuos jūs jau pasirinkote. Galvokite apie savo paklotą, savo kabinetus, savo dažų spalvas taip pat kaip savo kontrviršūnę. Mes pažiūrėsime į reikšmę kiekvieno jų pasirinkimo procese.
Skaityti visą straipsnį “Virtuvinė plytelė backsplash projektai atsigauna su padarytais pagal užsakymą projektais” »

Patarimai tam, kad pasirinktų teisingą virtuvinę plytelę

parašė , 2013-09-10 23:18

Jei jūs planuojate virtuvę, rekonstruoja tada, jūs labiausiai tikėtina svarstote naudojimo plyteles. Ar jūs planuojate išklotas plytelėmis grindis, splashbacks ar kažką kita, svarbu galvoti rūpestingai apie jūsų pirkimą, tokiu būdu jūs gaunate tiksliai, ko jūs norite. Pažiūrėkite į šituos patarimus, kad padėtumėte jums pirkti teisingas virtuvines plyteles.

1. Nuspręskite, kur jūs norite savo plytelių

Dauguma žmonių renkasi išklotas plytelėmis grindis jų virtuvėse ir dažnai pasirenka išklotą plytelėmis splashbacks taip pat, bet jūs žinojote, kad jūs galėjote taip pat panaudoti plyteles ant savo kontrviršūnių? Anksčiau, negu jūs pradėsite, suremontavimas daro planą ir nusprendžia, kur geriausia vieta plytelėms bus. Tai yra dažnai gera mintis išdėstyti kai kuriuos pavyzdžius taip pat, tokiu būdu jūs galite gauti aiškesnį paveikslą to, kaip plytelės, kurias jūs pasirinkote pažiūrės jūsų virtuvėje
Skaityti visą straipsnį “Patarimai tam, kad pasirinktų teisingą virtuvinę plytelę” »

Kaip nupirkti ketus degiklius?

parašė , 2013-08-27 13:19

Valgio gaminimo įrangos yra pasiekiamos labai daug skirtingų dydžių, kad jie gali būti lengvai panaudoti kur nors. Portatyvius ketus degiklius gali nešti į priekį, kai jūs stovyklaujate ar ant pikniko. Šitie prietaisai yra pasiekiami įvairovėje dydžių ir gali būti lengvai nupirkti iš bet kokių manomų internetinių parduotuvių, parduodančių dujines įrangas. Degikliai, padaryti iš ketus, yra geresnis pasirinkimas kadangi jie yra gebantys atlaikyti ekstremalią temperatūrą ir svorį, negadindami jokios krosnies dalies. Jie taip pat daro lengvam valymui ir palaikymui. Tai yra vienas geras prietaisas, kurį jūs turite valdyti, jei jūs dažnai tęsiate nuotykio keliones ar gėritės lauke valgio gaminimu.
Skaityti visą straipsnį “Kaip nupirkti ketus degiklius?” »