Betono maisykle akcija

Moteriški batai – mes tikrai mylime ‘juos!

parašė , 2013-02-10 14:24

Nėra jokio klausimo apie tai – mes mėgstame Moteriška avalynė Yra net moterų, kurios negali važiuoti pro batų parduotuvę su lauke užėjimu, kad nupirktų visiškai naują moteriški batų porą. Jūs kada nors važiavote pro batų parduotuvę, kai ten pardavinėjimas tęsė? Automobilių stovėjimo vieta yra supakuota, ir kelias moterų streikas su dėžėmis, krautomis aukštai, jūs manytumėte, kad jie atidavė batus!

Moteris daro tvirtinimą su savo batais šiandien. Jei jūs atidarysite kokios nors vidutinės moters drabužinės duris, jūs sugebėsite pasakyti ganėtinai truputį apie ją – tikrindamas jos batus. Tai vilko kojas viršuje, Moteriška avalynė numylėtiniai. Tie sportbačiai su purvu, sukepusiu ant jų, yra požymis, kad ji gali būti bėgiku – ar galbūt sodininkas. Jei jūs matote kaubojaus batus, ji gali joti arkliais, bet jei batai yra puikios būklės – be purvo, velka kojas ar dulkės – ji yra turbūt į šalį ir vakarų šokį. Yra didelis kiekis suknelės batų kiekvienoje spalvoje ir rūšiuoja pagal dydį įsivaizduojamas? Ji dirba įstaigoje.

Mūsų batai sako kitiems žmonėms ganėtinai truputį apie mus – daugiau, negu dauguma žmonių supranta. Tom Hanks, Miške, Gump pasakė „Mamą visada sakydavo, kad jūs galėjote pasakyti labai daug apie asmenį prie rūšies batų, kuriuos jie dėvi.“ Ir jo Mama buvo teisi! Bet tai yra tikslesnis tvirtinimas apie moteris, negu tai yra vyrams. Moterys turi batus, kad dėvėtųsi kiekvienai situacijai, kurią gyvenimas gali mesti į juos! Moters batai iš tikrųjų eina ilgas kelias į pasakojimą jūsų, kuriuo ji yra, į ką ji panėšėja, ir ką ji daro su savo gyvenimu.

Praeityje, moterys pavydėjo vienam kitam per savo aprangą, šukuosena, ir net savo vyrus! Šiandien – pavydas yra batuose! Kai kurios moterys atsisako pasakyti kitoms moterims, kur jie apsiperka batams! Kai Moteriška avalynė tolimas ir platus – ir moka labai aukštas kainas – kad surastų batus, kuriuos niekas iš jų draugų neturi ar gali surasti, ar surasti batus, kurie eina tobulai su apranga – ar ateinantis atvejis! Bato apsipirkimas ir sprendimai šiandien tapo tokiu pamišimu tarp daugelio moterų! Pirmas daiktas kurį moteris pastebi apie kitą moterį yra – jūs manote tai – jos batai!

Bato projektuotojai turi dirbti padvigubintas laikas, kad pasiūlytų naujus naujus projektus moteriški avalynei kiekvienoje kategorijoje kasmet – aukštuose pakulniuose, sandaluose, sportbačiuose, siurbliuose, smaigaliuose, pleištuose – kiekvienas Šlepetės bato, kurį jūs galite įsivaizduoti! Moterys nori naujausių žvilgsnių, ir naujų madų, ir jie nori užmokėti už juos. Kartais, tačiau, jie moka lėšomis jų kojų!