Akumuliatoriai akumuliatorius akumai akumuliatoriai pigiau akumuliatoriai internetu

Akumuliatorius – mašinos varomoji jėga

parašė , 2017-12-01 12:11

Kiekvieną dieną naudojama mašina reikalauja dėmesio, kadangi tik tinkamai ją prižiūrinėti galite būti tikras, kad ji tinkamai ir jums tarnaus. Mašinos akumuliatorius – varomoji jėga, tad tinkamas akumuliatorius tuo pačiu garantuoja, jog mašina tinkamai jus tarnaus ir nesukels jokių nesklandumų kai labiausiai to nesinori.

Akumuliatoriai Klaipėda turėtų būti pasirenkami atidžiai. Kuo daugiau variantų patikrinsite – tuo tikresnis galite būti, kad radote jums tinkamiausią variantą. Juk akumuliatorius yra ilgalaikė investicija sėkmingai patirčiai.

Pirkite akumuliatorių internetu

Akumuliatorius Klaipėda gali būti perkamas tiek įprastuose prekybos centruose, tiek internetu. Daugelis žmonių labai džiaugiasi, kad internetinės prekybos vietos siūlo galimybę įsigyti reikalingą produkciją kur kas greičiau ir tuo pačiu pigiau. Akcijos metu galima už akumuliatorius mokėti dar pigiau, tačiau tuo pačiu gauti lygiai tokią pat gerą produkciją.

Skaityti visą straipsnį “Akumuliatorius – mašinos varomoji jėga” »

Kaip tinkamai įkrauti akumuliatorių?

parašė , 2017-11-27 17:38

Tinkamas automobilio akumuliatoriaus įkrovimas reiškia ne tik tai, kad transporto priemonė tinkamai funkcionuos, tačiau tuo pačiu ir tai, jog jis ilgiau tarnaus. Akumuliatoriai gali tarnauti vos kelerius metus ir dažnai tai yra susiję ne su prastu gamintoju, tačiau netinkama mašinos energijos svarbiausio prietaiso išgavimo priežiūra. Pirmoji ir pati svarbiausia taisyklė – tinkamai įkrauti akumuliatorių. Kaip tai padaryti atrodo paprasta tik tiems, kurie mažai nusimano šioje sferoje. Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie leis džiaugtis tinkamai įkrauti ir sėkmingai funkcionuojančius akumuliatorius.

 1. Jeigu jūsų transporto priemonė jau nebėra pati pajėgi važiuoti – tokiu atveju akumuliatoriai gali būti pakraunami paprasčiausiai sujungiant vieną transporto priemonę prie kitos. Tai bene greičiausias ir paprasčiausias būdas laikinai gauti šiek tiek energijos. Žinoma, paskui būtina pakrauti mašinos akumuliatorių tinkamai. Tik tokiu atveju ji tinkamai funkcionuos.

 2. Skaityti visą straipsnį “Kaip tinkamai įkrauti akumuliatorių?” »

Akumuliatorius žiemą: kaip jį apsaugoti?

parašė , 2017-11-07 22:48

Kai už lango pasirodo pati pirma šalta – daugelis žmonių pradeda galvoti apie savo transporto priemones. Juk reikia nuspręsti, kaip jomis tinkamai pasirūpinti, kad žiemos šalčiai nesugadintų. Juolab, ypač akumuliatorius, kurie yra gana lepūs ir kurie dažniausiai prisideda prie gedimų.

Akumuliatorius žiemos metu reikalauja kiek daugiau dėmesio, kadangi net ir garaže stovinčiai mašinai gali būti šalta. Norint, kad gedimų neliktų – svarbu tinkamai rūpintis mašina. Kaip ją reikia prižiūrėti žiemos metu –skaitykite toliau.

 1. Žiemos metu labai naudinga transporto priemonę laikyti uždaroje patalpoje. Deja, toli gražu ne visi turi tokią galimybę ir miestų gyventojams dažniausiai tenka tenkintis atšalusia mašina. Jeigu ji yra užkuriama su dujomis – tokiu atveju bus dar daugiau problemų. Visada turėkite benzino, kuris iškilus problemoms padėtų susitvarkyti su gedimais.
 2. Jeigu neturite galimybės mašinos laikyti garaže arba kokioje nors kitoje panašioje vietoje, tokiu atveju mes Jums rekomenduojame jeigu tik įmanoma labai šaltomis dienomis mašiną paprasčiausiai uždengti su brezentu. Žinoma, tai sukelia papildomų problemą, nes brezentas dažnai prišąla, tačiau tai padės mašinai kur kas lengviau iškęsti nemalonius žiemos šalčius.
 3. Taip pat reikia nepamiršti, kad akumuliatorius žiemos metu nuo šalčio kur kas greičiau iškrauna, tad labai svarbu nuolatos tikrinti, ar is gali važiuoti. Ta prasme, kai akumuliatoriaus energijos yra mažiau nei pusę – važiuodami juo paprasčiausiai gadinate mašiną. Ypač tokiu atveju, kai lauke yra labai šalta.
 4. Nepamirškite ir to, kad reguliariai apsilankydami pas profesionalus galite užsitrinti, kad mašinai visada bus bus gerai ir jis reiks ilgai ir sistemingai. Nors šiuo metu internete tikrai galite rasti daug naudingos informacijos tačiau reikia įvertinti ir tai profesionalas, dėl savo patirties, visada padarys geriau ir kokybiškiau. Taigi, reguliarus tikrinimas garantuos, kad mašina teiks kokybiškiau.

Skaityti visą straipsnį “Akumuliatorius žiemą: kaip jį apsaugoti?” »

Auto akumuliatoriai: mitai, kurie trukdo pasirinkti geriausią

parašė , 2017-10-25 03:47

Šiais laikais gyvenimas be transporto priemonės gali pasirodyti gana sunkiai įsivaizduojamas. Paprasčiausiai, pasiūla yra gana plati, tad natūralu, jog norint rasti geriausią variantą iš visų – reikia paieškoms skirti labai daug laiko. Akumuliatoriai internetu pasirenkami kur kas paprasčiau, kadangi galima greitai ir patogiai palyginti skirtingus pasiūlymus bei rasti Jums geriausią.

Juolab, konsultantai yra pasiruošę padėti Jums rasti tai, kas tinka labiausiai, tad drąsiai lyginkite, ieškokite ir rasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

Norėdami kiek palengvinti akumuliatoriaus pasirinkimą – nurodome pagrindinę informaciją, kuri gali padėti pasirinkti teisingai. Žinoma, tai nėra visi kriterijai, tačiau dauguma jų jau kur kas labiau palengvina paieškas ir leidžia tinkamiau viską prižiūrėti.

 • Dažnas mitas, kad važiuojant auto priemone ji pati automatiškai kraunasi. Galvojama, kad kuo daugiau važiuojama – tuo didesnė tikimybė, kad akumuliatorius visada bus tinkamai pakrautas. Tai klaidingas mitas, kadangi akumuliatorius gali pakrauti tik tam reikalinga įranga.
 • Jeigu norite patikrinti, ar akumuliatorius yra tinkamai pakrautas – rekomenduodama tai daryti tuomet, kai mašina yra išjungta. Paprasčiausiai tik tokiu atveju būsite tikras, kiek liko akumuliatoriaus ir tikrinimas bus saugus. Paprasčiausiai negalima tikrinti tuomet, kai akumuliatorius yra užvestas. Tačiau šis mitas gana gajus ir kaip kurie žmonės taip daro. Deja, dažniausiai po tokio tikrinimo akumuliatorius visiškai nustojus tarnauti.
 • Renkantis akumuliatorius labai svarbu rasti tokius, kurie puikiai tinka, kadangi kiekvienam mašinos modeliui yra sukurta po atitinkamą variantą. Įsigiję per didelį arba per mažą paprasčiausiai galite sugadinti mašiną. Juolab, transporto priemonės negebės paimti reikalingą kiekį energijos.
 • Kad ir kaip bus naudojamas akumuliatorius – jis tikrai negali sprogti. Šis mitas gana gajus ir kartais gąsdina žmones. Vien todėl jie keliauja į specialius auto servisus tam, kad akumuliatoriai būtų pakeisti. To daryti nereikia, kadangi ir be to akumuliatorių keitimas nebus sudėtingas.

Skaityti visą straipsnį “Auto akumuliatoriai: mitai, kurie trukdo pasirinkti geriausią” »

Kaip atrasti geriausią akumuliatorių?

parašė , 2017-10-03 05:25

Kiekvienos transporto priemonės širdis – geras akumuliatorius, kuris padeda transporto priemonei tinkamai funkcionuoti ir leisti žmogui gyventi komfortabiliai. Visgi, šiuo metu akumuliatorius yra plačiai pardavinėjama prekė. Kadangi vis daugiau žmonių tampa “ratuotais” – tuo tarpu didėja ir transporto priemonių detalių pasiūla leidžianti iškilus problemoms jas labai greitai ir paprastai išspręsti.

Akumuliatoriai bus pasirenkami kur kas greičiau jeigu palyginsite kelis kriterijus. Trumpai juos aptarsime, kad paieškos nebūtų ilgos ir sudėtingos.

Labai platus pasirinkimas kartais glumina, tad nurodome pačius svarbiausius kriterijus, kurie lemia, kuris akumuliatorius geriausiai tinka Jums. Lyginkite ir rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

 • Kaina dažniausiai pats pirmasis ir labiausiai apsvarstomas kriterijus. Akumuliatoriai savo kaina gali labai skirtis, tačiau atrasti kokybišką ir pigų bus tikrai gana sunku. Nebent tokiu atveju, kai jam yra taikoma akcija. Kitu atveju verta investuoti daugiau, kad gaminys, kurį įsigysite, Jums puikiai tiks bei patiks.
 • Būtina pirkti tokį akumuliatorių, kuris konkrečiai tinka Jūsų transporto priemonei. Nežinote detalių? Įvertinkite jas atsižvelgdami į tai, kokia informacija yra pateikiama ant Jūsų seno akumuliatoriaus. Pirkite lygiai tokį pat – nebent tik galingesnį. Taip pat internete galite rasti puslapius, kuriuose pagal mašinos modelį galima rasti informacija – koks akumuliatorius Jums tinka. Tai leidžia nesuklysti renkantis.
 • Akumuliatoriai bus pasirenkami kur kas paprasčiau, jeigu pasitarsite su konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius gali pasiūlyti atitinkamą įrangą. Žinoma, kaina neturėtų būti vienintelis ir dažniausiai apsvarstomas kriterijus. Nepamirškite, kad galingumas dažnai lemia kokybę, tad rinkitės didesnės talpos ir galingesnį.
 • Daugelis akumuliatorių turi garantiją. Tai leidžia pirkėjams kur kas labiau pasitikėti gaminiu ir džiaugtis jo nauda. Kuo ilgesnis garantijos laiko tarpas – tuo gamintojai labiau pasitiki savo gaminiais ir tuo tarpu pirkėjai taip pat turėtų įvertinti patikimumo kriterijus.

Skaityti visą straipsnį “Kaip atrasti geriausią akumuliatorių?” »