Akumai

Akumuliatoriaus apsauga žiemos metu

parašė , 2017-10-02 22:31

Akumuliatoriai transporto priemonėse yra tarsi širdis, tad norint kad ji tinkamai plaktu labai svarbu jai skirti dėmesio. Ypač žiemos metu, kai mašinos turi kęsti didelį minusą. Nors lietuviškos žiemos darosi vis švelnesnės, tačiau drėgmė vis dar prisideda prie mašinos akumuliatoriaus funkcionalumo mažėjimo.

Akumuliatoriai žiemos metu nereikalauja labai daug ypatingos priežiūros, tačiau jos skirti reikėtų šiek tiek daugiau nei kad šiltuoju metų laiku. Kuo labiau rūpinsitės mašinos dalimis – tuo ilgiau ir sėkmingiau ji Jums tarnaus.

Žiemos metu akumuliatoriai praranda net iki 30 % procentų savo galios, tad važinėdami su kiek išsikrovusiu akumuliatoriumi gadinate ir savo transporto priemonę.

Akumuliatoriaus eksploatacija žiemos metu

Akumuliatoriai, kad ir kaip jie skiriasi, reikalauja lygiai tokios pat eksploatacijos. Tinkamai jais rūpinantis galite net kelis kartus prailginti tarnavimo laiko tarpą. Labai svarbu tinkamai pritvirtinti gnybtus, kad energija tekėtų be jokių trukdžių. Priešingu atveju ne tik susidursite su trukdžiais, tačiau akumuliatoriais net gali sprogti!

Skaityti visą straipsnį “Akumuliatoriaus apsauga žiemos metu” »