Didelės mintys mozaikinėms virtuvinėms plytelėms

parašė , 2013-02-14 19:00

Virtuvinės mozaikos plytelės didėja populiarume tiesiog dėl plačios projekto pasirinkimo įvairovės. Šitos plytelės taip pat siūlo greitą ir lengvą paraišką ir nėra daugiau tik praktinis pridėjimas į vidaus sienas. Mozaikinės virtuvinės plytelės yra dabar naudojamos, kad sukurtų stiliaus ir dinamiško projekto prasmę.

Žvilgsnis ir visų dydžių virtuvių jausmas gali būti visiškai paversti plytelių, pridėdami šiuolaikinį pasirinkimą šiandieniams namams ir paversdami praktinę, paprastą erdvę į akį gaudantį svarbiausią dalyką. Taip, su Naujaisiais Metais gerai ir iš tikrųjų ant mūsų galbūt jūs galvojate apie jūsų virtuvės perdažymą. Jei tokiu būdu yra keli patarimai ir rekomendacija, kad įsitikintų, kad jūs pasirenkate kreditai teisingas virtuvines plyteles savo virtuviniam projektui

Kodėl jūs išklijuojate tapetais?

Pirmas daiktas, kuris svarstytų, yra, kodėl jūs išklijuojate tapetais. Tai gali todėl, kad jūs žiūrite dėl įvairumo, norite sukurti kambarį su tuo pridėtu faktoriumi į wow jūsų paskolos nuo 18 metu svečias, ar galbūt jūs parduodate savo namus ar tiesiog pradedate Naujuosius Metus nuo tų DIY užduočių turint omenyje. Jūsų priežasčių turėjimas, proto priekis padės jums pasirinkti teisingas plyteles jums – nuo praktinių plytelės pasirinkimų į labiau dramines ypatybės sienas.

Išsirinkite savo stilių, Kai jūsų virtuvinių plytelių spalvos pasirinkimas įsitikina, kad jūs pasirenkate kažką, kas atitinka stilių kambario, kurį jūs norite pasiekti ir kuris išsiskiria daugybei plytelių šiuo metu ant rinkos. Svarbu išsirinkti maisto piramide vaikams jūsų spalvą – nuo mono planų, į papildantį ir planų, kurie naudoja nuoseklias spalvas spalvoto rato. Kad sutrukdytumėte kambariui, atrodančiam tamsus ar šaltas, nueikite neutralioms spalvoms ar šiltoms spalvoms kaip raudonos spalvos (galbūt naudojantis pastarąjį kaip ypatybės siena).

Kai spalvų derinio išsirinkimas tada galvoja apie egzistuojančią grindų plytelių ir kabinetų spalvą, kadangi jie gali spręsti brangus pakeisti. Taip, jei jūs nenumatote ant to bet kuriuo metu netrukus, nueikite su virtuvinėmis plytelėmis, kurios nesusiduria su grindų plytelėmis ar kabinetais.

Išsirenkant plytelės stilių tai verta pažymėti struktūros ir šiuo metu pasiekiamų pabaigų rinkinį. Jie svyruoja nuo tekstūruotos stiklinės į akmenines mozaikas, plytų stiklinius stilius ir sukibirkčiuoja užkrėstas plyteles. Pasirinkimas yra beveik neįmanomas išrinkti iš, tokiu būdu jis visada yra vertas turėti jūsų perdažymo ir stiliaus priežastį, jūs norite pasiekti jūsų prote, darydamas kad visas svarbus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>