Bus granito dėjimas atremti mano šeimą rizikoje?

parašė , 2015-05-21 15:29

Jei jūs stebite bet kurį iš naminių pagerinimo renginių per televiziją, galimybės yra jūs, pamatė begalinę virtuvę ir vonią makeovers, kurie apima žavius granitinius prekystalius. Šitos gražios kontrviršūnės yra įdiegtos ilgam sąrašui priežasčių – nuo akivaizdžių vieno dolerio banknotų – elegancija, stilius ir senas panaudojimo patogumas, kurį jie siūlo – mažiau pastebimoms priežastims tokioms kaip ilgaamžiškumas ir pasipriešinimas dažymui, karščiui ir bakterijoms.

Bet, visam jų grožiui ir, kadangi keli galėtų pasakyti, praktiškumas, granitiniai prekystaliai yra iš tikrųjų geriausias pasirinkimas jūsų namams? Galų gale, yra kelių, kas manė, kad granitas gali išskirti radon, kas reiškia, kad granitiniai prekystaliai galėjo būti blogu pasirinkimu
Taip… jūs turite turėti granitinius prekystalius savo namuose ar surasti kitą pasirinkimas? Pažiūrėkime į faktus:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Visi natūralūs produktai, ypač akmuo, mineralai, ir smėlis, turi savyje pėdsako kiekius kai kurių radioaktyvių elementų, pavadintų NORMOMIS (Natūraliai Įvykstantis Radioaktyvus Mineralas), kuris gali pagaminti išmatuojamus kiekius radiacijos ir kartais radon dujos. Tai taip pat apima dalykus tokius kaip kvarcas, kuris yra surastas akiniuose, vyno stiklinėse, veidrodžiuose ir languose; tai taip pat apima dalykus tokius kaip keramika ir molis.

2. Granitas yra apskritai ne labai poringas, tokiu būdu mažiau radon tikėtina nutekės iš jo negu nuo labiau poringo akmens tokio kaip smiltainis. Bet koks radon nuo granitinių kontrviršūnių virtuvėse ar voniose bus tikėtina atskiestas tipiškuose namuose kadangi tie kambariai yra paprastai gerai vėdinami.

3. EPA, po apžiūrėjimo bandomųjų duomenų, pateiktų gamintojų, išleido tvirtinimą, sakantį, kad nėra pakankamai įrodymo, kad manytų, kad granitinės kontrviršūnės yra radon šaltinis

Taip, tik todėl, kad dalykas turi savyje mažytį radon kiekį nereiškia, kad tai žalinga. Galų gale, jūs degate žvakes, ir jie turi gebėjimą pagaminti karštį, bet tai nereiškia, kad jūs galite įkaitinti savo namus su viena žvake! Nei, gali turėjimas dalykų tokių kaip granitinis prekystalis, yra radon nuodijimo priežastis! Bet, jei jūs esate sudomintas, jūs galite visada pirkti radon komplekto išbandymas, kad tikrintumėte dėl savęs savarankiškai. Tačiau, svarbu panaudoti testą, kur laboratorija žino TIKSLIĄ neapsaugojimo apimtį, išbandykite daugialypes vietas ant granitinio paviršiaus dėl galimų "karštųjų taškų", ir tuo pačiu laiku įvykdyti papildomus testus rajone granitinio paviršiaus ir kitame bent jau 20 pėdų už rajone.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bus turėjimas granitinių prekystalių jūsų virtuvėje, ar vonia padėjo jus rizikoje? Visiškai NE! Taip, nevenkite nuo turėjimo grožio natūralaus akmens kaip jūsų namų décor dalis. Aplankykite savo vietinį granitinį saloną šiandien, kad surastumėte dalį, kuri geriausiai dirbs jūsų erdvėje. Burnsville rajone, kalbėkite su Mineapolio Akmeniu studijuoti, kokia granitinė dalis dirbs jūsų erdvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>