Auto supirkimas – greitas būdas parduoti automobilį

parašė , 2017-02-03 20:45

AutomobiliaiJeigu turite nebenaudojamą, daužtą, seną ar tiesiog pabodusią lengvąją transporto priemonę bei norite užsidirbti papildomų pinigų – auto supirkimas yra būtent tai, ko jums reikia. Jums nereikės niekur eiti iš namų, nes užpildžius tam tikrą užklausos formą internete, kurioje reikia įrašyti jūsų automobilio modelį, pagaminimo metus, įvardinti būklę ir pateikti kelias nuotraukas, jau po keletos minučių sulauksite supirkėjų skambučio. Auto supirkimo paslauga patogi tuo, jog supirkėjai apžiūrėti automobilio atvyksta į jums patogią vietą, paruošia pardavimo-pirkimo dokumentus ir su asmeniu atsiskaito iškart sudarius sandorį grynais pinigais. Auto supirkimas – puikus būdas lengvai užsidirbti pinigus, atsinaujinti, atlaisvinti automobilio vietą garaže ar stovėjimo aikštelėje. Gavus pinigų už nebenaudojamą, galbūt nebevažiuojantį ar neturintį galiojančios techninės apžiūros pažymos automobilį, dažnas pradeda galvoti apie naujo automobilio įsigijimą. Tad kokį autombilį įsigyti: naudotą, pirktą iš kito žmogaus, o galbūt naujutėlį iš salono?

Kaip bebūtų, bet kokiu atveju perkant automobilį, tai turi ir teigiamų, ir neigiamų aspektų. Štai jei perkate naują automobilį, jis nuvertėja kone ką tik išriedėjus iš automobilių salono ir po metų laiko kainuos maždaug tridešimčia procentų mažiau. Taip pat naujo automobilio pirkimas neretai gerokai patuština šeimos ar pavienio asmens biudžetą, todėl nenorint išleisti didelės pinigų sumos, asmenys renkasi pirkti naudotus automobolius.

Naudotas automobilis taip greitai nenuvertėja kaip nupirktas iš salono, o turėdami mažesnę pinigų sumą, kurią galite išleisti automobiliui, galėsite rinktis iš didesnio pačių automobilių modelių pasirinkimo. Jeigu automobilį perkate ne pagal skelbimą, o, pavyzdžiui, iš automobilių turgaus, pasistenkite kuo daugiau sužinoti apie automobilio būklę ir jį apžiūrėti ne tik vienas, bet ir su profesionalo pagalba, kuris nusimano apie automobilių techninį stovį. Kaip bebūtų, įsigijus naudotą automobilį, jį vistiek reiks nugabenti meistro patikrai. Na, o svarbiausi klausimai, kuriuos turite užduoti asmeniui, iš kurio perkate automobilį, kiek savininkų jis turėjo, ar buvo daužtas, pagaminimo metai ir jo rida.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>