Akumuliatorius žiemą: kaip jį apsaugoti?

parašė , 2017-11-07 22:48

Kai už lango pasirodo pati pirma šalta – daugelis žmonių pradeda galvoti apie savo transporto priemones. Juk reikia nuspręsti, kaip jomis tinkamai pasirūpinti, kad žiemos šalčiai nesugadintų. Juolab, ypač akumuliatorius, kurie yra gana lepūs ir kurie dažniausiai prisideda prie gedimų.

Akumuliatorius žiemos metu reikalauja kiek daugiau dėmesio, kadangi net ir garaže stovinčiai mašinai gali būti šalta. Norint, kad gedimų neliktų – svarbu tinkamai rūpintis mašina. Kaip ją reikia prižiūrėti žiemos metu –skaitykite toliau.

  1. Žiemos metu labai naudinga transporto priemonę laikyti uždaroje patalpoje. Deja, toli gražu ne visi turi tokią galimybę ir miestų gyventojams dažniausiai tenka tenkintis atšalusia mašina. Jeigu ji yra užkuriama su dujomis – tokiu atveju bus dar daugiau problemų. Visada turėkite benzino, kuris iškilus problemoms padėtų susitvarkyti su gedimais.
  2. Jeigu neturite galimybės mašinos laikyti garaže arba kokioje nors kitoje panašioje vietoje, tokiu atveju mes Jums rekomenduojame jeigu tik įmanoma labai šaltomis dienomis mašiną paprasčiausiai uždengti su brezentu. Žinoma, tai sukelia papildomų problemą, nes brezentas dažnai prišąla, tačiau tai padės mašinai kur kas lengviau iškęsti nemalonius žiemos šalčius.
  3. Taip pat reikia nepamiršti, kad akumuliatorius žiemos metu nuo šalčio kur kas greičiau iškrauna, tad labai svarbu nuolatos tikrinti, ar is gali važiuoti. Ta prasme, kai akumuliatoriaus energijos yra mažiau nei pusę – važiuodami juo paprasčiausiai gadinate mašiną. Ypač tokiu atveju, kai lauke yra labai šalta.
  4. Nepamirškite ir to, kad reguliariai apsilankydami pas profesionalus galite užsitrinti, kad mašinai visada bus bus gerai ir jis reiks ilgai ir sistemingai. Nors šiuo metu internete tikrai galite rasti daug naudingos informacijos tačiau reikia įvertinti ir tai profesionalas, dėl savo patirties, visada padarys geriau ir kokybiškiau. Taigi, reguliarus tikrinimas garantuos, kad mašina teiks kokybiškiau.

Akumuliatorius – mašinos širdis. Tinkamai ja rūpinkitės pastaroji Jums tarnaus ilgai bei sėkminga. Svarbiausia įsigyti kokybišką akumuliatorių, kadangi tokio priežiūra bus lengvesnė ir nauda – didesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>